Vodka Kóla?

Figyelt kérdés
Finom?
2011. aug. 19. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
A vodka narancs finomabb szerintem. A németek meg a vodka sört isszák, nekem nem ízlett.
2011. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Iható, az a nagy előnye hogy nehezen árt meg. Még ha 1:1 arányba keverik akkor is sokkal nehezebben árt meg mint tisztán, legalábbis nekem.
2011. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Vodka Sprite!! Próbáld ki, mert sokkla jobb, mint a cola. :)
2011. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy ittam előző héten. Tényleg finom volt, csak ma újítani szeretnék :) Meg valahogy az alkoholtól mindig elálmosodom és ezért gondoltam, hogy kólával kellene innom, mert abban van koffein :D Vagy hülyeség ez?
2011. aug. 20. 10:32
 5/10 k4lm0p1r1n válasza:
a koffeines rész igaz, de nem maradsz tőle éber, az alkohol erősebb. amúgy a vodka kóla nekem nem jön be, mintha hányást innék. vodka narancs, vodka sprite, vodka vilmos körte kombó is jó.
2011. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen.
2011. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
áfonyás vodka vagy vodkakávé ;D
2011. aug. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha elálmosodsz az alkoholtól, akkor miért nem bort iszol? ( Jó minőségűt )Az feldob, annak szerintem teljesen más a hatása mint a töménynek. A tömény ráadásul, meg amúgy is egészségtelenebb.
2011. aug. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azt ne kostóld meg!!!!!!

szar hányás olyan íze van mint a köptetőnek.

a vodkát naranccal, a whiskyt kólával, a gint toniccal kell inni, vagy ha nem akarsz bealudni, akkor igyad red bullal, az megy bármilyen piával, vagy legalábbis én kevertem már whiskyvel vodkával jagerrel martinival meg sörrel is és mindegyikkel jó volt.

2011. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én mindig Pepsit iszom :)

Pepsi Twist(L) :D

2011. szept. 7. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!