Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A B52 koktélban a tetjére a...

A B52 koktélban a tetjére a triple secet is le kell hűteni?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam és a krémlikőr szépen megállt a kávélikőr tetején de a triple sec belekeveredett a krémlikőrbe amikor megpróbáltam rárétegezni. Mind a 3 hozzávaló le volt hűtve a kérdés az hogy a triple secet jobban vagy kevésbé kell hűteni.
2011. aug. 23. 20:46
 1/3 anonim válasza:
Koktélkönyvbe tudomásom szerint leírják részletesen, de googlen is rákereshetsz:)
2011. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző vagyok: B-52

Több féle verziója ismeretes, ami mindegyikben közös, hogy mexikói kávélikőr (Kahlúa) és a Bailey’s. Ez az első két összetevő, amit egymásra önt a mixer, különös figyelemmel arra, hogy a rétegek éles határa megmaradjon. A harmadik összetevő valamilyen 40% feletti alkohol tartalmú áttetsző világos tömény szesznek kell lennie, ami lehet rum, fehér rum, likőr, brandy vagy akár vodka is. Ismeretes olyan változat is, amikor Amarettóval készül, bár az lehet, hogy inkább kihagynám.

2011. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jin ***** válasza:

attol fugg ha az akarnàd gyujtani akor monek

de ha vmi strorum v vmit rakszrà akko r ja

bàr nem mindenki szokta igy vki tok màshogy csinàlja

èn pl nem csinàlok:DD

2011. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!