Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 3,5 dl házi pálinka (56%-os)...

3,5 dl házi pálinka (56%-os) fogyasztás után milyen hatást vált ki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

xd. kemény ittas állapotot

mikor szédulögsz. és nem érdekel semmi, nincs semmi gondod a világgal ,minden szép és jó

2011. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 doboszoli ***** válasza:
100%
Gyakorlott ivónál jó hangulatot, amatőrnél, leépültnél detoxikáló.
2011. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha megiszod,akkor már rég túl leszel a kemény ittas állapoton.Ha nem bírja a szervezeted,egy jó kis alkoholmérgezés is lehet a vége,ha meg bírod,akkor ma jó kedved lesz,holnap meg azt fogod kívánni bárcsak meghalnál.Én már ittam ennyi pálinkát,igaz az nem házi volt,hanem fütyülős,tudom miről beszélek.Ez több mint 1 bögrényi,egy jó kora bögrényi adag,inkább ne idd meg.Elég 1-2 feles is!
2011. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aaaaaa,azert detoxikalot nem.de sok mindentöl függ,eszele közben,milyen a hangulattal allsz neki,mivel iszod,ha sörrel,akkor tenyleg berugsz rendesen.ha alk.mentessel,közepes ittas allapotban leszel,ha meg nem ittal hazit,hanyni is fogsz talan.kb.ennyi...
2011. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 doboszoli ***** válasza:
100%

19:30-ast igazolandó.

"Másnap reggel" egy cimborám ezt nyilatkozta egyszer:"Gyerekek, könyörgöm lőjetek agyon, ne szenvedjek, úgysem érem meg az estét!"

2011. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem fenyeget ennyi pálinka, csak egyik haverom mesélte h esküvőn ennyit ivott a barátnője nagybátyjával, és nem lett részeg, alig érzett valamit :D mondom neki hogy ennyitől a detoxikálóban kötne ki és h biztos nem emlékszik semmire :D csak jó volt tisztázn itt az egészet :D
2011. aug. 29. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat ennyitöl en sem rugnak be egy esküvön,ha bulizunk egesz nap,vagy ejjel +sok kaja,igy meg se kottyan!
2011. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát nálam detox lenne minimum..
2011. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A hatás teljesen egyénre szabott, sok függ attól, hogy például az illető férfi v. nő, rendszeresen fogyaszt-e jelentősebb mennyiséget, milyen a szervezete, mennyi idő alatt issza meg ezt az adagot fél órán belül v. egész estére lebontva. Összességében viszont azt tudom mondani, ha nem alkoholista az illető, az este nagyon vidám lehetett, viszont a reggelt nagyon szomorúan kezdhette...
2011. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

aki birja a piát annak nincsen gondja vele. én pl minden szombaton jol bepiálok haverokkal és az 1-1 üveget (7dl) vodkábol v páleszból simán letoljuk aztán jöhet ami van sör, bor...


nálunk szeszfőzdében pl korsóból isszák xD :D

2011. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!