Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Zalaegerszegen hol tudnék...

Zalaegerszegen hol tudnék venni alkoholt úgy hogyha még nem vagyok 18. Félreértés ne essék, ajándékba lenne, de most per pillanat nem tudok meg kérni senkit, hogy vegyen nekem?

Figyelt kérdés
Ha erőset nem is adnak ki, esetleg ha haverokkal 1 sört meg akarnánk inni? 15-16/F
2011. aug. 30. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajándékba??!!!...aha....


Nagy hülye aki ennyi idős gyerekeknek piát ad el, úgy megütheti a bokáját hogy csak na, hallottam valakit emiatt már ki is rúgtak ( a főnökét a VPOP több százezerre bűntette, emiatt repült az alkalmazott....)

2011. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bármilyen kisebb boltban, ABC-ben :)
2011. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen képzeld, tömény italokat nem iszok. Nem azt mondtam, hogy 1 sör nem csúszik le ritkán... De a tömény italt apukámnak szeretném ajándékba adni.. csak eddig mindig olyan volt, hogy tudta, hogy mit adok neki.. és most akarok egy kis meglepetést is.
2011. aug. 30. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyél neki inkább valamiylen szerszámot...
2011. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!