Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi igaz abból, hogyha valaki...

Mi igaz abból, hogyha valaki füvezik akkor nem szabad melette alkoholt is inni?

Figyelt kérdés
Ha nem lehet akkor miért nem?
2009. ápr. 23. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
füvezni alapból nem szabad! ha abbahagyod a füvezést pár sör ritkán bor pálinka... és kész! ennyi!
2009. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem szabad!Nagyon ritka csak 1 hónapba egyszer egy buli alkalmával...többet semmi képpen sem!!Csak mert multkor ittam melette rendesen,de nem lett semmi bajom illetve nem éreztem semmit h gáz lenne h iszok is melette...de mondták h SEMIKÉPP sem szabad és kiváncsi lennék hogy miért nem...
2009. ápr. 23. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem szabad, mert túlpörög a szived stb.Ez olyan mint az, hogy ne igyál alkoholt energy drinkkel.

Esetleg duplázódik a hatás vagy nem érzed, hogy mennyit ittál..

2009. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet az amit az előzőek írtak,de én azt is hallottam,tapasztaltam,hogy akkor nagy valószínűséggel hányás lesz a vége.
2009. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha először szívsz, utána iszol, akkor elég jól bírod a piát, de azért van egy határ. ha előbb iszol, majd füvezel, na, annak tuti hányás a vége! SORREND!!!!
2009. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez egy jó nagy baromság.Gratulálok minden "szakértőnek".
2009. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fenéket. Nyugodtan mehet mind a kettő. Csak ne sokat. Attól lesz a hányás (ha sok a pia) vagy a görcsös egészéjszakás hányás (ha a fű).
2009. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
rövidet ne igyál rá!!!! leginkább pálinkára gondolok, absinthra, szóval a sherrys almalé, meg a boroskóla nem okoz különösebb dolgot általában ,de ez is személyfüggő.
2009. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
egy haverom egyszer ezzel a párosítással hányta le majdnem a cipőmet :DD szegény szegény nagyon kivolt :D
2010. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem, hogy közvetlen füvezés közben nem szabadna alkoholt inni hanem soha. A pia rossz.
2010. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!