Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy részeg az nem fog olyat...

Egy részeg az nem fog olyat tenni amit józanul semmiképpen sem tenne?

Figyelt kérdés

Azt m,ondta ismerősöm az alkohol oldja a gátlásokat, de nem lesz tőle más személyiségű egy ember, mint mikor józan.

Ez mennyire igaz?

Ha van egy ember aki józanul akkor SEM lopna, ha éhen halna, akkor az az ember részegen sem fog lopni?

Tehát ez mennyire igaz az ismerősöm állítása?

Miszerint egy részeg önmaga személyiségét mutatja, de nem másét.


2011. szept. 17. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy részeg ember a legőszintébb mert azt is ki meri mondani,amit józanul nem tenne.Lopni,nem tudom,hogy lopna-e,a részegek többsége eléggé rábeszélhető minden hülyeségre.Persze aztán józanul jön a megbánás.Láttam már egy ismerősömet így.Józanul kedves volt és szelíd,részegen viszont előbújt belőle az állat,mindenkibe belekötött aki csak a közelében volt.Férfi volt egyébként.Szóval amit az ismerősöd mondott,igaz.
2011. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Phoney ***** válasza:

Nem nagyon lehet örök igazságokat mondani a témában, mivel az emberek nem egyformán működnek. Van aki részegen mindenről megfeledkezik, kb. mintha álmodna, én meg pl. sosem tettem még olyat, amit megbántam.


Az sem mindegy, hogy ki hogyan áll az iváshoz, mert aki azért iszik, hogy ne tudjon magáról, annál sok minden megtörténhet...

2011. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
megtehet olyasmiket, persze ez attól is függ hogy mennyire részeg, ha csak annyira, mint most én akkor csak annyi hogy amit gondol azt valószínűbb hogy meg meri tenni, de nem csinál olyat amit amúgy nem tenne, ha viszont seggrészeg, akkor tehet olyat amire józanul nem is gondolna.
2011. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!