Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Budapesten hol lehet soju-t...

Budapesten hol lehet soju-t kapni?

Figyelt kérdés

Kerestem már több ázsiai boltban, de sajnos nem találtam :( Valaki esetleg tudna segíteni?

Köszönöm


2011. szept. 27. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Néz körül az Ázsia centerben. Azt nem igérem,hogy lesz de mi kaptunk,olyan alkoholokat ami szintén ritkák,és máshol,nem volt.


ajánlom,még a FINN Ital kis és nagykert. Nekik,van honlapjuk.

2011. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Kapy utcában mindig szokott lenni. [link]


De nekem is van vagy 10 felesleges dobozzal, amit nem osztottam szét, ha nem találsz más megoldást, Budapesten vagyok éppen.

2011. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Pénteken érkezem haza Pestre, de az lesz az első dolgom, hogy elmegyek a Kapy utcába :-) Remélem sikerre járok!


Ha esetleg nem, de még a hétvégén Pesten leszel, akkor nagyon megköszönném, ha megvehetnék egy-két üveggel tőled :)

2011. szept. 28. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, de nyugodtan hívd fel őket előtte, ne menj hiába, telefonon is segítőkészek.


Jövő péntekig itt vagyok, 1-2 kis dobozt szívesen adok ingyen is. (Általában dobozosat szoktam hozni, mert könnyebb a szállítása, és súlyban is, üvegeset csak reprezentációs célokra.)

2011. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Holnap fel fogom őket hívni mindenféleképpen :)

Esetleg azt nem tudod, hogy hímárt árusítanak-e valamilyen formában (és milyen árban lehet)? Bocsi, hogy ilyen hülye kérdésekkel bombázlak :)


Te ilyen gyakran jársz Koreában? :)))

2011. szept. 28. 21:22
 6/6 A kérdező kommentje:

Felhívtam őket, de soju-juk sajnos nincsen :( Légy szíves írj egy privát e-mail-t nekem, hogy meg tudjuk beszélni a dolgot :)

Köszönöm szépen

2011. szept. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!