Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez most tablettás, vagy nem?...

Ez most tablettás, vagy nem? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 16. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha 500ft alatt van egy palackkal, akkor mindenképp tablettás

De egyébként érzed az érdekes utóízt is ha az.-

2011. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, 500 Ft alatti ára van. Nem tudtam eldönteni.Köszi a választ.
2011. okt. 16. 13:59
 3/6 Phoney ***** válasza:
Ő sem tudja eldönteni, elhiheted.
2011. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:
44%

500 Ft alatti száraz bor, az olyan savanyú lőre lehet, hogy nem érhet egy kalap sz.rt se. Még ha nem is tablettás is, akkor se lehet egy nagy szám.

Gondolj arra, hogy valami oka csak van annak, hogy ily olcsón mérik. Bár ez nem is egy liter ára, csak 0,75-ös a palack. De akkor is.

Lehet, hogy teli van kénnel, meg a csuda tudja mivel az a bor. Igyák csak meg a Kissék a borukat!

2011. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem konkrétan erre a száraz borra gondoltam, hanem a Gléda nevű termékcsaládra.Csak nem értem, hogy miért kerülhet a mai nap forgalomba ilyen "minőségű" bor.Nem ellenőrzik, hogy mit palackoznak a gyárban?Vagy továbbengedik, mert ez még éppen hogy csak alkalmas emberi fogyasztásra?!
2011. okt. 17. 14:43
 6/6 Phoney ***** válasza:
De, ellenőrzik, és nem ritka, hogy pancsolt bort találnak és büntetnek. Éppen ezért az 500 ft alatti bor lehet rossz ízű, a száraz meg különösen, de attól még szőlőből van és legalább annyira alkalmas emberi fogyasztásra, mint a kommersz szeszes ital (sőt, szerintem alkalmasabb). A borhamisításnak sok módja van, elég nagy hülyeség lenne teljesen műbort tenni a palackba, mert azt rögtön érezni az ízén. Kóstoltam már olyat, és sokkal rosszabb a teszkós flakonosnál is.
2011. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!