Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nő vagyok, üvegből/dobozból...

Nő vagyok, üvegből/dobozból iszom a sört. Gáz?

Figyelt kérdés

Ha megkívánja a társaság vagy a hely, ahol iszom akkor persze elegáns pohár, de itthon üvegből ill dobozból szeretem inni, így esik jól.


Lakótársnőim meg rossz szemmel nézik, azt mondták az alkoholizmus kezdete és nem illik egy nőhöz, tróger szokás, még a pasijaiknak is poharat nyomnak a kezükbe.


Szerintetek is illetlen dolog még itthon is? Vagy csak mert csaj vagyok?


2011. okt. 22. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy jól esik úgy idd! Persze máshol pohárból illik:)

Otthon pedig "én házam,én váram"

2011. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pacsíííííííííííííííí!!! Én is :]]]]]]]]]]]]


Ha étteremben vagyunk, akkor pohárból, de mindenhol máshol dobozból/üvegből!

2011. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Én is nő vagyok és itthon üvegből iszom, mert úgy esik jól. Társaságban persze pohárból, de az egy nagy hüjeség, hogy az az alkoholizmus kezdete, ha üvegből iszol. Vagyis ha magamból indulok ki, akkor több sör lecsúszik pohárból, mint üvegből.. Az meg, hogy gáz e vagy trógeros e, kit érdekel:-)?? Végül is otthon nem látja senki...
2011. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 rémuralom ***** válasza:
0%
Rosszul csinálod. Ki kell önteni és a földről felnyalni.
2011. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz... én is úgy iszom! Illetve innám, ha lenne most itthon, de sajna nincs... pedig hogy megkívántam!
2011. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthon persze hogy nem baj :) Anyukám sógornője üvegből itta a sört egy lagziban...Mondhatom...rajta van a videón + képeken is,mert egész nap vedelt :D
2011. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pohárból iszom mert nekem meg úgy kényelmes de ha én lennék a lakótársad engem nem zavarna. Kevesebb mosogatnivaló.
2011. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 22. 22:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora baromság már, hogy ettől leszel alkoholista. :D


Igyad nyugodtan üvegből, ha neked úgy esik jól! ;)


Én meg pasi vagyok, és pohárból szeretem inni itthon is. Akkor én meg nem vagyok elég férfias, velem biztos az lenne a baj. :)

2011. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is üvegből iszom. A dobozos sört kiöntöm, mert fémallergiám van és már attól is kicsattan a szám, ha megiszok dobozból egy sört... De hát erre is rá kellett jönnöm, előtte azt se öntöttem ki.

Sőt, a kocsmában is üvegből iszom. A társaságban vannak srácok is, sose szóltak be. (És hogy miért jár egy nő kocsmába? Mert semmi más nincs a településen, és néha jó nem otthon ülni, hanem kiülni a barátokkal beszélgetni valahová és meginni mellette egy sört. Ha Pesten laknék, biztos nem olyan csehóba mennék, mint ahová otthon kényszerülünk a többiekkel.)

2011. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!