Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Görögdinnyéből lehet pálinkát...

Görögdinnyéből lehet pálinkát főzni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan kell a cefrét megcsinálni?
2011. okt. 29. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenből lehet ami bomlik és van cukortartalma.
2011. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Phoney ***** válasza:
Nagyon keveset ad, nem is jó, a pálinkások nem szeretik. Cukrozni persze lehet, de azt mondják, akkor inkább a dinnye helyett is tegyél cukrot..... a sárgadinnyével még lehet mit kezdeni, de a görögben se hús, se cukor, csak víz...
2011. okt. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez is egy időnként ismétlődő kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__21..

2011. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a belinkelt kérdéseket, csak az a baj nem kaptam választ a kérdésemre még mindig, ugyanis, ezekben a kérdésekben főként arról van szó, hogy SÁRGAdinnyéből hogyan kell pálinkát főzni. Ami engem nem érdekel, igazából, mert ezt tudtam eddig is.


A kérdésem az volt, hogy kizárólag GÖRÖGdinnyéből lehet-e pálinkát főzni, és ennek a cefréjét, hogyan kell elkészíteni.

2011. nov. 5. 07:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Még nem csináltam de ha csinálnék akkor a héját nem tenném bele csak kikaparnám a belsejét.Ha nem túl édes cukrot bele.Egy kis borélesztővel beindítani .Ennyi.
2011. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
főzz ha tudsz
2011. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100kg dinnyéből lehet hogy lejönne 1-2 liter pálinka
2014. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még 6 -os anyából is ha kellő mennyiségű cukrot teszel hozzá.
2014. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!