Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részegen miért voltak velem...

Részegen miért voltak velem "rendesek"?

Figyelt kérdés

Voltunk az osztállyal tavaly nyáron osztkirándulni. És ugye ilyenkor megy az ivászat)mindenki elmúlt 18)

Én nem ittam, mert nem szeretek.

És amikor már részegek voltak az emberek, akkor meglepődtem.

oda hívtak azok az osztársak, akik a suliba le se tojnak.

Hozzám se szólnak.

POda hívtak, és beszélgettek velem, meg tök rendesek voltak velem, órákig beszélgettünk.

De suliba le se sz*rnak engem, kb csak egy osztályba járunk ennyi a közös bennünk, ott meg mikor részegek voltak, úgy beszélgettek velem, úgy kezeltek, mintha nagy haver lennék.

Ez miért volt?

Most részegen rendesek, vagy amúgy is azok bagy hogy-hogy tök máshogy viselkedtek velem, mint amúgy józanon soha?


2011. okt. 30. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A részeg (nem alkoholista) ember gyakran kap őszinteségi rohamot, nyíltabb lesz, barátkozóbb:) Persze nem mindenkire igaz, de alapvetően az, hogy le sem szartak Téged józanul, ezek szerint nem azt jelentette, hogy utálnak, egyszerűen nem volt bennetek semmi olyan közös/vagy nem tudtatok róla, amiből elindulhatott volna valami kezdeményezés barátkozásra:)
2011. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:
84%

Az alkohol azért lett az emberi kultúra szerves része, mert kb mindenkit elviselhetőbbé és érdekesebbé tesz azáltal, hogy mikor isszuk, butábbak és igénytelenebbek leszünk:P

Ez az egész sokszor csak addig tart, amíg az alkohol hatása. Ennél tovább csak akkor tart, ha a megismerkedéstől megváltozott a másikról a véleményünk, vagy csak az alkalomra vártunk, hogy megismerkedjünk:P


Hogy most másképp néznek-e rád, mint előtte, az sok mindentől függ, mi nem tudhatjuk.

2011. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
és azóta beszéltek veled?
2011. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem. :)
2011. okt. 31. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!