Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek az alkoholizmus,...

Szerintetek az alkoholizmus, ha esténként a kaja mellé szeretek meginni egy pohár bort, vagy letekerni egy feles jó erős házipályeszt?

Figyelt kérdés
Ezt minden nap, vagy minden második nap. A kaja sok és változatos, a tintát meg az ízéért iszom, a teljes gasztronómiai élményért. :-) Mindezek mellé lemegy még majd' egy liter ásványvíz is.
2011. nov. 7. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez még nem mondható annak.
2011. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez a mennyiség még véletlenül sem nevezhető annak.

Ha már 1-2 liter zöldszilvánit fogsz vásárolni elég sűrűn, na akkor már elgondolkodhatsz.

2011. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:
Nem a rendszeres ivást nevezzük alkoholizmusnak, hanem a testi alkoholfüggőséget:) 1-2 naponta 1 ital ehhez nagyon kevés, valójában nincs is igazolható káros hatása.
2011. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez még a közelébe sincs. Én is ezt cisnálom, a családunkban majdnem mindenki évtizedek óta. Egyébként meg szerintem az az alkoholizmus amikor nem utdsz élni a pia nélkül, és reggel mész (mindig más) kisközértbe a zsebfelesekért...Mert remeg a kezed az alkohol megvonási tünetektől.
2011. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt kúltúrált alkoholfogyasztásnak hívják,és semmi gond nincs vele.Meg is kívántam egy házit én is:D
2011. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tök jó, akkor ihatok! :-D

Köszi szépen mindenkinek a választ! Egészségetekre))))

2011. nov. 7. 22:53
 7/9 anonim válasza:
Kicsit sem.Sőt ilyen menyiségben még jót is tesz az emésztésnek aszem vagy nem tom minek :D De télleg jót tesz.Kicsit sem vagy alkesz
2011. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A vörös bor kifejezetten jó! Vérképző!

A fehér bor is nagyon jó! Segít a szervezetben vhol!


Házi pálesz pedig régen orvoslásra használták! Csak ajánlani tudom!

2011. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent az alkoholizmus, nincs rá szabály.

Próbáld meg azt, hogy egy hétig nem iszol.

Ha nagyon hiányzik, az azért jelent valamit.


Szerintem amúgy nem kell semennyi alkoholt inni.

Tudatos életre kell törekedni, és azzal nem fér össze az alkohol.

Ma persze nagyon reklámozzák ezt a mérget, tele van vele a média, a boltok, a közbeszéd, mintha minden teljesen rendben lenne vele.

Valójában drog, nincs mit szépíteni rajta.

2013. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!