Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc cideretek?

Figyelt kérdés
Elkapott ez a cider láz, de nem tudom melyikeket próbáljam ki. Most ilyen Rekorderlinget vettem, az nagyon jó volt. A Somersby nem válasz erre a kérdésre, mert az szerintem valami cukrozott cucc vagy nem vágom :D De a többi fajta érdekelne, hogy milyenek és, hogy hol lehet itthon viszonylag jó áron beszerezni :)
2011. nov. 16. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ikea : Bodza lime,körtés, itt a legolcsobb ..
2011. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:
A Westons is nagyon jó, nem lehet összetéveszteni az almalével:) Tescoban vettem talán 400 körül.
2011. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsozso0007 ***** válasza:
Auchanban elég szép választék van... Henry Westons Medium Sweet nagyon magas minőség, Magners hibátlan, de drága, Kopparberg iszonyatos finom lényegében mind... vannak szárazabb és erősebb fajták is: Westonsnak van egy durva erős, tölgyfahordós fajtája a Vintage
2011. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmmm, köszi, bár én auchanba nem nagyon szoktam járni, mert nem nagyon van a közelben,de lehet a jó cél érdekében meglátogatom :D
2011. nov. 18. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!