Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet alkoholokat keverni?

Hogy lehet alkoholokat keverni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Könnyen,össze vissza iszol mindent,és mikor elkap az ordel,akkor keverten jön ki.
2011. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt kösz:D akkor valami értelmes válasz? alkoholt-alkohollal..:D
2011. nov. 26. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Long Island Ice Tea- mindenféle alkoholt, amit csak találsz, egybeöntöd egy kis Icetea-vel. Csak aztán ne igyál belőle sokat, mert ettől aztán olyan rosszul leszel, hogy csak na. Nekem szerencsém volt, alig ittam belőle.
2011. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy érted,ilyen ütős,alkoholos koktélt akarsz keverni?

Mid van hozzá?

Annak külön művészete van,hogy mit mivel szabad-lehet keverni...

2011. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bacardit akarok vodkával, mert mindkettőből pont annyi van hogy kelljenek:D
2011. nov. 26. 20:18
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy hallottam lehet színre színt, így elvileg passzolna is a kettő
2011. nov. 26. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Sékerben...
2011. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó felteszem egyszerűbben a kérdést. Ha iszok Bacardi kólát, utána ihatok Vodka narancsot?
2011. nov. 26. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Ihatsz. Bármit ihatsz. Annyi, hogy befosol. De ha 1 féléből iszol sokat (pl. vodka narancs arós vodkából) ugyanúgy befosol. :)


Amúgy az alkohol, az alkohol, szerintem sokan túlmisztifikálják ezt a keverés dolgot. Nincs olyan nagy jelenősége.

Olyan esetben csap szét, ha mondjuk rövidezel, és rátolsz egy üveg pezsgőt. Vagy ha pancsolt gagyikat iszol, ami önmagában is gyilkos.

Vagy ha hányós vagy, és túl sokat iszol, és előre láthatólag tervezetten kidobod a taccsot, akkor mellőzd a keserű dolgokat (unikum-sör) mert visszafelé olyan keserű, hogy mentális traumát okoz.

2011. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Phoney ***** válasza:

A párlatok keverése igazából nem nagyon okozhat gondot. Én jellemzően összevissza keverem a töményeket, de nem iszok minden 15 percben egyet, és láss csodát, nem történik semmi.


Szerintem az a gond a keveréssel, hogy a többféléből több esik jól, mintha ugyanazt kell innod egész este... az egyfélénél hamarabb észreveszed, hogy már elég volt.


Legfeljebb a bor, sör és likőr okozhat ilyen gondot (főleg, ha tojás, tejszín, stb. van benne).

2011. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!