Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyenek ezek az italok?

Milyenek ezek az italok?

Figyelt kérdés

Bacardi Mojito, és Bacardi Pina Colada. Hasonlítanak a bárokban kapható italra, vagy nagyon érződik rajtuk hogy gyári csinálmány?


[link]


[link]


2011. nov. 28. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ugyanezek vannak a bárokban is
2011. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A bárokban úgy keverik... :)
2011. nov. 28. 15:08
 3/6 anonim válasza:

Érződik.


De pl. ha pina colada-t szeretnél gyorsan, egyszerűen, akkor (szintén pl. italhopban megkaphatod) vegyél fehérrumot (pl. Lanius 1L elég jó árban van), kókuszszirupot (Monin) és hajrá:


6 cl fehérrum,

2 cl tejszín,

2 cl kókusszirup,

10 cl ananászlé,


shakerben jéggel jól összerázod és csókolom. Sokat mondok, 319 Ft-ból kijön egy adag, s nem árulok el titkot: ez az egyik legdrágább koktél. Akkor gondold el, a többi mennyi, s ha valahol veszel, mennyiért:)

2011. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jajj, és elfelejtettem egy fontos dolgot: EZEK NEM KINYITOD ÉS ISZOD, hanem ugyanígy el kell készíteni, mint írtam, csak maga a rum ízesített eképp!
2011. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2011. dec. 17. 15:14
 6/6 anonim válasza:
Teljesen más. Tény ,hogy a bacardi a világ vezető márkája, de ilyeneket ne vegyél mert szutyok. Menny el bárba kevertesd magadnak az az igazi. Szerinted hoyg rakják bele például a menta levelet a bacardi mojito-ba o.O???? felejtős.
2011. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!