Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kannásbor vagy Kóla? Melyik...

Kannásbor vagy Kóla? Melyik az egészségtelenebb?

Figyelt kérdés
Tegyünk fel két kategóriát. A coca-cola, meg az olcsó tesco, reál, és hasonló colák, vs. üveges, de sz*r 250 forintos bor, vagy pedig a flakonos két literes 300 forintos bor.
2011. nov. 30. 20:52
1 2
 1/16 Phoney ***** válasza:
Nem díjazom a kólát, de ha mindből ugyanannyit iszol, akkor itt a coca-cola fog kijönni nyertesen. A kevés ártalmatlan, a sok pedig nincs olyan ártalmas, mint a sok olcsóbor. Egyébként üvegben is sokszor találkoztam már flakonost megszégyenítő „minőséggel”.
2011. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
a bor főként a májat, vesét teszi tönkre a kola a fogaidat :D mert nézz utánna minek lehet használni a kolát :D megfogsz lepődni pl: csontpuhítás mert kioldja a kálciumot vízkőoldás :D stb..
2011. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Phoney ***** válasza:
100%

Ne nézz utána...


„Az internetben az a jó, hogy senki nem néz utána az idézeteknek!" – Oscar Wilde

2011. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A boroskóla kannás borból!
2011. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a kannásbor butít tönkreteszi minden szervedet ha sokat iszol nem marad meg benned a kaja.(eszel és egyből mész fosni)

a kóla rohasztja a fogakat meg nem tsz jót a csontjaidnak illetve felviheti a vérnyomásod.


mamám mióta kóla létezik azt issza.72 éves semmi baja.

apám egy alkoholista már az eszét elitta mája tönkrement.(52 éves)

szerintem egyértelmű melyik rosszabb.

2011. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha muszáj lenne választani, mert szomjan halnék, akkor a kólából kortyolnék.
2011. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utána néztem már ezer éve a kólának. Többet közt megtudtam hogy texas államban a fakabátok (elnézést a megnevezésért, csak, csak viccnek szántam:) 2 gallon hordanak magukkal, hogy az országútról legyen mivel feltakarítani a vért, és az olajat, baleset után. Mostansában Cherry Cokeot iszom, attól mintha kevésbé lenne egy korty után olyan fura maszlag szerű valami a fogaimon, de szerintem abban meg több az ízfokozó.

Mondjuk én nem nagyon iszok alkoholt, mert egy hogy drága, kettő hogy refluxos vagyok. Nagy ritkán egy kis pohára whisky, vagy sör.

2011. dec. 1. 15:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja, és kedves 4., vagy 5. válaszoló: Az hogy elitta az eszét miben nyilvánul meg nála?
2011. dec. 1. 15:11
 9/16 Phoney ***** válasza:

1. a rendőrök nem mosnak fel semmiféle vért, mivel nem is az ő dolguk

2. nem kell mindent elhinni az interneten, mert a legtöbb oldalnak pont annyi hitele van, mintha a szomszéd néni mondta volna

3. több helyen is leírták már amerikai rendőrök, hogy baromság az egész (ahogy a kokakóla többi legendás felhasználási módja is)

2011. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok tévhit van a kólával kapcsolatban...

Itt van pl hogy használják takarításra háztartásokban.és?a vizet nem?

(a szóda víz sokkal jobb takarításra mert nem hagy ragadós foltot és ugyanolyan hatásos)

fogakat valóban rombolja.illetve ha valaki napi 5-10 litert iszik éveken át az már tud ártalmas lenni.

hasmenés esetén még jót is tesz a kóla.

a kannásborról meg csak ennyit: öl butít nyomorba dönt

2011. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!