Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik éri meg? A Gösser vagy...

Melyik éri meg? A Gösser vagy a Heineken?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban ízlik.
2011. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mindkettő jó.
2011. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, ha már ebből a kettőből kell választani akkor Gösser. Heinekent nem szeretem. De ha alapból sörről van szó, akkor Soproni.

19L

2011. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kettő közül a Gössert választanám, de ennyiért én inkább már Pilsner Urquellt vennék.
2011. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gösser
2011. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is inkább a Gösser.
2011. dec. 4. 13:28
 7/12 anonim ***** válasza:

egyik se. bár a heineken egy picit jobb.

igazából mindkettő licenszelt sör, azaz helyi vízből gyártják, tehát nem ugyanolyan jó. igaza van az egyik válaszolónak, ennyi pénzből inkább pilsner urquellt, staroprament érdemes venni...

2011. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
pár ft-al többet költesz rá és már van egy budweisered.. ég és föld a különbség :) de egyébként a pilsner is jó szóval azt is nyugodtan vehetsz ezek helyett.. sztem a heineken egy tömegsör ahogy a soproni itthon nálunk azzá vált.. oké hogy jó de nem annyi pénzért szintén a hazai sörünkre is vontakozik ez. Sajnos 200 ft alatt nem igazán kapni jó sört, sokan isszák a borsodit de sztem nem jó ahogy az arany ászok sem igazán talán csak azért annyi mert pesten csinálják. Én amit javasolni szoktam ha olcsó sört akar inni az ember és még viszonylag jóízzel is akarja inni akkor igyon meg egy szalont.. akárki akármit mond sztem jobb mint egy üveg sopronit ledönteni 170-190 ft-okért..
2011. dec. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gabor9 ***** válasza:
2 közül Heineken jobb sztem, de a legjobb a Soproni és az Arany Ászok:)
2012. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem tudom mi tetszik az embereknek a Heinekenen. Jobb a Dreher és a Löwenbrau.
2012. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!