Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 9 ember számára 9ezer Ft-ból...

9 ember számára 9ezer Ft-ból milyen piát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nem seggrészegre akarjuk inni magunkat, csak valamennyi piát beszerezni, hogy az alaphangulat meglegyen szilveszterkor.


Egy ember a 9 közül hoz egy üveg vodkát + egy üveg pezsgőt, ezenkívül van még 9ezer Ft-unk. Én úgy számoltam, hogy pár alap dolgot kell még majd venni (papírtörlő, papírpoharak, víz/ásványvíz + valamennyi kaja), ezeket megpróbálnánk szerintem 2000-2500ból megoldani.


Úgy terveztük, hogy mindenki belead egy ezrest a piába és hoz magának még egy ezrest pizzára vagy valami gyorskajára amit szilveszter estére rendelünk.


Tehát ha úgy számolok, hogy legalább egy 2000 el fog menni az egyéb kiadásokra, akkor durván 7ezerből mit lenne érdemes venni piaként?


Még egyszer mondom nem seggrészegre akarjuk inni magunkat, de azért az alaphangulatot jó lenne megteremteni.


Ti mit tanácsoltok, mit vegyünk?


/Illetve egy kérdés: Szilveszterkor mennyire nehéz olyan pizzériát találni, ami este/éjjel is kiszállít, tekintve, hogy ünnepnap? Egyáltalán van ilyen?/


Köszi előre!


2011. dec. 10. 21:16
 1/3 anonim válasza:

Szerintem olcsóbban jöttök ki, ha házilag oldotok meg mindent. Nem bonyolult néhány tepsi sajtos,krumplis pogácsát vagy piskótát sütni és megtölteni.

A pizzát szerintem felejtsed el! Viszont érdemes lenne lencsét vennetek és lencselevest főzni. 1000-est előre szedd be mindenkitől, és abból megtudsz venni minden szükségeset.Akár háztól vesztek kacsazsírt, aztán lehet enni jó kis kacsazsíros kenyeret hagymával, paprikával. Viszonylag olcsón tudsz sört venni vagy bort, esetleg veszel még néhány pezsgőt. Ha nem akartok annyira berúgni, mellé akár méhes szörpöt felhígítod bubis ásványvízben. Papír pohárral ne szenvedj, 9 poharat elmosogatni nem tragédia.

Persze minden ízlés kérdése, van aki másképpen csinálná. Jó ha tudod mi szeretnek megenni a többiek, nehogy senki ne egyen abból amit csináltatok.

2011. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én vennék 24 üveg la fiesta édes élményt és 12 flakon ratyi kólát, bár ha lehet pohárba keverni akkor kevesebb kóla is elég, kajálni meg minek?
2011. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
AZ utolsónál a pont, természetesen vicc kategóriában. Én sok sört vennék.
2011. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!