Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholt érdemes venni...

Milyen alkoholt érdemes venni szlovákiában, ami olcsó és jó? Tuzemski Rum az ismerős. Vmi másra gondolok.

Figyelt kérdés

pl. whiskey? beherovka? saját alkotmány?


mert a múltkor valami vadász volt rárajzolva a zöld vodkásüvegre, és ihatatlan egy sz.rság volt benne Stárá Myslivecka volt a neve


2011. dec. 14. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Golden hruska, slivkal, marhula. A multikban mindig van legalabbis tescoba es hypernovaban. Igaz ezekis aromatizalt palinkak de eleg ihatoak 42 fokosak es viszonylag olcsok. Stara myslivecka kegyetlenszar. Tobbet ér az uvege mint a pia ami benne van.
2011. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja ezeket a golden markajuakat fel literes uvegbe aruljak altalaban.
2011. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Demanovka kb. olyan mint a becherovka. Két fajtája van: a keserű (horká) és az édesebb (sladká). Azonkívül keresett a Spisská borovicska (szepesi borókapálinka). Ezek ihatók és viszonylag olcsók. Az eszenciából készített (barack, szilva, körte)ízű pálinkákat nem ajánlom, mert olyan vacakok mint a magyar vilmos vagy cseresznye.
2011. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer ittam egy nagyon finom és ütős szlovák piát, aki hozta az Tátrai Teának nevezte, de nem tudom ,hogy tényleg ez e a neve. De már régen volt és se a színére se az üvegére nem emlékszem. Ha van itt valaki okosabb az kifejthetné, mert én csak ennyit tudok.
2011. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tatratea a neve. Van 42 fokostol tizesevel felfele 72 fokosig negy fajta. De ezek eleg drága piak.
2011. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tatransky caj - tátrai tea 52 fokos

zbojnicky caj - 72 fokos


de ha finomat akarsz: FERNET CITRUS magán is jo, de sprite-val isteni. 10 euro alatt van ha jol tudom.

2011. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,


DEMANOVKA Bitter Horka lett a dologból a végén, egész iható. ízben kb. a Hubertus és unicum keveréke az én ízlésem szerint.

2011. dec. 25. 11:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Kellemes ünnepeket
2011. dec. 25. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!