Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tokaji 3 puttonyos Aszú...

Tokaji 3 puttonyos Aszú milyen árban kapható Tokaj hegyalján?

Figyelt kérdés

Ha van valakinek konkrét ismerete, kérem írjon, akár elérhetőséget is.. min 100-200 üveg érdekel, egyenesen a termelőtől. 13% alk., "kokárda" a nyakon, és a pincéészet neve a dugón, vagy min. Tokaji felirat.


Nem 2000Ft per üveg áron érdekel, hanem kb. 700Ft körűl


előre is köszi a válaszokat



2011. dec. 16. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem tudom, de voltam nyáron borfesztiválon és nekem az ő kínálatuk volt a legmeggyőzőbb, ráadásul nagyon rendesek és segítőkészek.


[link]

2011. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 3 puttonyos aszú a Tescoban is kb. ilyen árban van, valamelyik nap voltam, és 1000 Ft alatt volt egy üveg.

Még az öt puttonyos is kb. 2e Ft körül mozgott.

Nekem is van közvetlen termelő ismerősöm, ha kell az elérhetősége, akkor keress meg. Ő tállyai.

2011. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!