Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholt kéne fogyasztani?

Milyen alkoholt kéne fogyasztani?

Figyelt kérdés

nem vagyok nagy ivó, így nem is szeretem bármelyik pia ízét se, DE néha azért eljárok szórakozni, és akkor iszok is, mint pl most jön szilveszter, ezért jön a kérdés, mit igyak 31-én?


ami úgymond "nem annyira káros"? házipálinka, sör, bor, rum, töményebb? mert a hatás ugyanaz, csak annyira ne roncsoljon szét belsőleg


2011. dec. 19. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál egy pohár pezsgőt, és kész. Miért kell eleget tenni az elvárásoknak, és szilveszterkor alkoholizálni?
2011. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se értem, mi a fenének inni, ha nem ízlik? Minek berúgni? 13 éves hüylegyerek vagy talán, aki ettől érzi magát hű de felnőttnek? Elég szánalmas.

Igyál akkor gyümölcslevet, benne egy kupica vodkával, laza boros kóla, macifröccs. Ha nem szereted az alkohol ízét, csak kihányod úgyis. Akkor meg már kár beléd.

2011. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz kilógni a sorból (bár nem értem, miért ne lehetne), akkor a vacsorához egy jó pohár bor jól is esik. Ha lehet, vörös...még egészséges is, persze, ha nem kannás, pancsolt.

12-kor pedig egy pohár pezsgő pont elég lesz.

2011. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rifle02 ***** válasza:
Kezdd egy feles vodkával vagy házipálinkával. Utána evés közbe igysál meg 1-2 sört. Utána hogy ki ne száradj még 1 feles valamit. Utána egyél és igyál sört mellé. Várj hogy a gyomrod lenyudogjon ésigyál még 1 felest. Éjfélkor pedig 1 üveg pezsgő javasolt a kiszáradás ellen. (persze mellé lecsúszhat még 1-2 feles ha nem ízlik a pezsgő..)
2011. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szánalmas, ha azért iszol, mert másoknak akarsz megfelelni. Legyél VALAKI és vállald fel, hogy nem iszol, mert nem ízlik, nem kell mindig beállni a sorba.
2012. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!