Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan részegedjünk okosan?

P500 kérdése:

Hogyan részegedjünk okosan?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, mit tanácsoltok, hogyan részegedjünk okosan, hányás és egyéb mellékhatások nélkül? Milyen piákkal és hogyan?
2011. dec. 19. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyunk pancsokat, csak minőségi szeszt és igyunk folyamatosan elegendő vizet.
2011. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál mindent össze, ha mégis többfélét iszol figyelj a sorrendre (pl. "sörre bor mindenkor, borra sör meggyötör").
2011. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban minőségi italokat kell inni.

Másodsorban el kell dönteni,hog mit is akarsz. Bort vagy sört?Vodkét,pálinkát,hubertust? Azt idd akkor egész este. Nem érdemes keverni őket,mert akkor jönnek a mellékhatások.

Aztán elalvás előtt húzz le egy üveg parádi vizet, az tuti helyrerak reggelig.

2011. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pistike100 válasza:
Mi előtt lefekszel aludni igyál megvagy 1,5-2 liter vizet másnapra kutya bajod nem lesz.
2011. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi valóságalapja van bizonyos városi legendáknak, de már hallottam pár bizarr módszert, amik elkerülik az alkohol gyomorba jutását és az ezzel járó teljesítmény vesztést :D

Ezek főleg felszívódással kerülnének be a vérkeringésbe és elkerülnék a májat (legalábbis elsőkörben), ezért talán nagyobbat ütnének. Ilyen pl a szembe permetezett vodka, vagy az alkohollal történő beöntés (OMG!!! XD ). Vagy hallottam még olyat is, hogy a csövesek dianás cukrot tolnak fel, mint egy kúpot...

Ezektől talán nem hányna az ember, de én inkább maradnék a hagyományos módszereknél. :D

2011. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Így :D

[link]

2011. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előtte egyél valami zsírosat, igyál sok vizet :D
2011. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyfélét igyál, és minden pohár mellé (vagy utána) igyál egy pohár vizet is.
2011. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hiába iszik az ember piálás közbe vizet is, ha megiszol mondjuk fél liter töményet 1-2 óra alatt akkor úgyis bebaszol akármennyi vizet iszol, a megoldás az, hogy megkeresed a küszöbödet, hogy mennyi az a mennyiség amitől k.rva jól érzed magad, de még nincs hányingered, megiszol egy óra alatt annyit, majd 2-3 óránként 1 sört, vagy 1 feles töményet szintentartásként. És abban egyetértek, hogy ha mégis sikerül túl sokat inni, és hányingered van, vagy netán hánysz is, akkor meg kell inni lefekvés előtt legalább fél liter vizet, és akkor csak fáradt leszel, de másnap nem fog fájni a fejed, és hányingered sem lesz. Bár ez csak olyankor jön be nálam, ha töményet iszok, mert utoljára mikor berúgtam, akkor 2 liter sört, és 2 liter fröccsöt ittam, és a 4 liter pia mellet már nem volt hely víznek, ezért másnap bitang szarul voltam.
2011. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
este végén egy pohár baracklé. tökéletes minden baj ellen:P
2011. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!