Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért fáj a gyomrom, ha bort...

Miért fáj a gyomrom, ha bort iszok?

Figyelt kérdés

2011. dec. 20. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Talan mert savas, én egyszer ùgy jartam, hogy 1-2 korty utan ki is jött belõlem.De az is elõfordùlhat, hogy nem jó minõségü.
2011. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a sav miatt. Én is így vagyok vele.
2011. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
azért mert savas lesz ígyál hozzá, előtte, utána egy kis ártézi vezet, ha nem szereted akkor is rá fogsz jönni hogy nagyn jól esik majd az íze... inkább hatása a gyomrodra mivel az ártézi víz lúgos(:
2011. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
azért mert a bor savat csinál!Egyél sós perecet vagy kekszet és nem fog fájni a gyomrod!Vagy még 1 ötlet.Ne igyál bort!:)
2011. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert a szervezet tiltakozik a mérgek ellen, lásd hányás másnaposság, ivás gondolatára hányinger.

Ha valaki ezeket a jelzéseket felülbirálja, kezdődik a rászokás, és a máj, a vese, a csontok, a pancreas károsodása.

általában a máj adja fel először, rendszeres italozással már 5 év alatt végső pusztulásba taszithatjuk.

Tedd le a szeszes poharat! igyál bármit amiben nincs szesz, és élj, igyál májvédő teát, vagy vegyél máriatövis hatöanyagú tablettákat, a vágyakozás egy hónap után elmúlik. A bulikra koffeinnel dobd fel magad, ha muszáj.

2011. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Rossz, savas bort iszol. Próbálkozz a szekszárdi Bodri-féle

borokkal. Nagyon jók ! Mellé a víz nem rossz ötlet.

2011. dec. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Talán érzékeny vagy a kénre. Én is az vagyok úgyhogy tudom.
2011. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!