Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha iszok, miért érzem magam...

Ha iszok, miért érzem magam olyan furán?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az alkohol ehát az idegrednszerre, meg minden, de nem értem mi annak a folyamatnak a lényege, ha egy kicsit, iszok, és nem részegre, olyan furán érzem magam, minta álmodnék, meg nem is valós lenne, de valós is, meg kicsit álmosan.


De,az alkohol mit változtat el az ember agyában vagy hogy is mondjam, hogy így érzem magam?


2012. jan. 5. 18:05
 1/3 Phoney ***** válasza:
Két szinten gátolja az idegek működését (amíg ki nem ürül). Ezért lassít, ezért enyhe fájdalomcsillapító, stb.
2012. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem az alkohol mindenkire másképp hat.

Van aki beindúl tőle, van aki meg álmos lesz.

És van akire gyorsabban hat, van aki csak későn érzi a hatását/hatásait.

Szóval egyénfüggő..amm én is ugyanúgy érzem magam a piától mint te,csak kicsivel többet kell igyak.:)

2012. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tényleg alkoholt ittál? Nem tettek valamit bele? Lehet, hogy azóta már jól seggbekúrtak, mialatt nem voltál magadnál!
2012. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!