Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől függ az energiaitalos...

Mitől függ az energiaitalos dobozok ára? (lennt bővebben)

Figyelt kérdés

Van sok energiaitalos dobozom és ugye vannak gyűjtők elég jó fajták vannak pl:rockstar.mitől függ az áruk? mondjuk ha 120 db-t összegyűjtök azért mennyi pénzt kapnék?(különfélék)

csak dobozt adok el!


2012. jan. 16. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A márkátol. Néz körül a vaterán,ott mindent el lehet adni..
2012. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a tescóban 1ft-t adnak érte ha legalább 5 db-t leadsz- ezért borogatják szét a konténereket...

értsd, nem sűrűn gyűjtögetnek energiaitalos dobozokat, ez olyan mintha arról a nyaralóról raknál ki képet ahol soha nem jártál. bár való igaz, vaterán mindent el lehet adni. cask ez az energiaital ez mostanábn nagyon felkapott cucc, lehet róla vitatkozni... ha 120 darab különfélé-t öszegyűjtesz, egyrészt belerokkansz anyagilag is meg fizikailag is, mert annyi kicsinál az szent. (tapasztalat, régen én is iszogattam elég sokat, de ááhh...) másrészt, max darabonként tudnád eladni, egybe a kutyának nem kéne, darabonként meg senki nem vesz ugye 2-300ér üres dobozt amikor annyiér már telit is kap, 50 ft-ért meg te se fogsz nagyon szaladgálni óbudára meg csepelre, postán összetörik... szóval szerintem költsd hasznosabb dolgokra a pénzed, ebből nem fogsz meggazdagodni.

2012. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!