Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1-től 10-es skálán mennyire...

1-től 10-es skálán mennyire finom a gin tonic és mennyire lehet tőle berúgni? :D

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha jominosegu ginbol van akkor lehet finom is. en az edesebb italokat kedvelem tehat nem a nagy kedvencem de ez teljesen emberfuggo. az hogy mennyire rugsz be az meg emgintcsak attol fugg mennyire birod az alkoholt, milyen aranyban keverik , ettel e elotte stb..en 4 pohar utan mar tuti reszeg lennek.
2012. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szépen fogalmazol, gondolom tizenéves vagy, abból is inkább közelebb az elejéhez. na mindegy. én nem sűrűn iszok, de ha igen akkor csak 1-2 dolgot. a gin tonicot speciel nagyon szeretem.
2012. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok,te is szépen fogalmazol.. :/ Én special még nem kóstoltam.
2012. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha olcsó ginből van(tesco,lidl) akkor kegyetlen rossz az íze, minőségi ginből és tonicból(kinley) viszont kellemes. És eléggé belehet tőle rúgni persze ez attól is függ mennyire bírod a piát:)
2012. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én gordon ginnel és schweppes, vagy kinley tonikkal iszom, 1:4 arányba és bele egy citromkarika, így meglehetősen jó, és nem üt ki annyira, ha egy adagot 250ml-nek számolunk akkor ahhoz hogy készen legyek kell vagy 6-7 adag, de ha neked a Gordon túl drága gin, akkor van a pennybe asszem 1600-ért egy orson nevezetű ami nem rossz. Egyébként szerintem 4000Ft-ot nem ér a Gordon, mert annyival azért nem jobb egy átlag ginnél de ha kifogod 50% kedvezménnyel mint én a sparba akkor 2000-ért elég jó vétel:)
2012. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Gyömbérrel jobban ajánlom a Gin-t bár a tonic-ot én nagggyon nem szeretem.
2012. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gin tonic citrommal jeggel.:)ha sokat iszol leulsz mint az iszap es meg emlekezet kiesest is okoz.jo mert masnap nem ego,hogy mit csinaltal tegnap:D
2012. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy ha nem szereted a tonicot, akkor a büdös életbe sem fog ízleni, akármivel kevered. Legalábbis én a tonic minden formáját rühellem, de mindenki másként érzi, így van, akinek nagyon finom.
2012. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!