Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Porto Rico-i rumról mi a...

Porto Rico-i rumról mi a véleményed? :D

Figyelt kérdés
Én a hétvégén ittam először, és ilyen gyorsan még nem lettem K.O. semmilyen piától sem. De szerintem nem rossz, csak elég drága ahogy néztem, bár itthon melyik rum nem az? Na mindegy, mi a véleményetek a portoricoiról?
2012. jan. 24. 22:24
 1/8 Grim13 ***** válasza:
100%
Gyerekeknek való ital :D sok alkoholhoz hasonlóan képes a teleportálás meglepő képességére biztatni az áldozatot csak ez gyorsabban ..... Én személy szerint nem szeretem inkább csak koktélokban de azokat ritkán iszom mert sunyi italok ..... Marad Vodka elvtárs, Mr. Whisky és Senor Tequila
2012. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ha egy igazán aljas tetü alávaló egy gazember itallal akarsz találkozni, akkor kipróbálod a Bacardi 151-et. muhahaha Ez az ital rettenetesen alattomos. Kólával keverve szinte alig érzed valódi erejét, persze nem azt mondom, hogy vízizű, de ha kipróbálod rájössz. Csak a legelvetemültebbek isszák. velem számtalanszor elbánt már. Garantált a teleportálás haza.


Ö az:

[link]

2012. jan. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Phoney ***** válasza:

[link]


Erről beszélsz? Semmi köze se Puerto Rico-hoz, se a rumhoz. Bóvli aromás szesz, jó sok pénzért. A „becsületes” neve „Portorico szeszes ital”, jó magyar gyártmány.

2012. jan. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az eredeti Bacardi az biztos jó is, meg rum is :)


[link]


Ha nem jutsz hozzá, kóstold meg a Stroh rumot, csak 80 fokos. De rum az is.

2012. jan. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Phoney ***** válasza:
A Stroh osztrák „Inländer rum”, ami nem ugyanaz, mint a rendes rum (mivel másképp is készül). Az EU-ban az is „egyéb szeszes italként”, és nem rumként van levédetve.
2012. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igyvan ami nem igazi rum arra rá sem lehet irni a rum szót. Nálunk SK-ban az itteni kamu rumokra az van ráírva hogy UM.
2012. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha arra gondolsz,aminek ilyen kékes címkéje van,arról az,hogy ha egyet legurítasz,utána meg ne próbálj mégegyet,de nagyon más piát se,különben a buli további részét a WC-t ölelve töltheted..:D:S Én személy szerint sokkal jobban bírom a piát,mint amennyire szeretem,de egyszer rám tukmáltak egy másodikat (aminek az ízét már kevés mentás gintoniccal tompítottam),háát olyat többet nem akarok..!:)
2012. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja az a 60% alkohol tartalmú, berúgni jó, de szerintem egy Bacardi, vagy Captain Morgan jobb ízélményt nyújt.
2012. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!