Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi az ütősebb? Két feles Jim...

Mi az ütősebb? Két feles Jim Beam vagy 2 doboz sör?

Figyelt kérdés
ital
2012. febr. 6. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom bocs, de szerintem a két sör jobban hat, az hangulatosabb, Jack-et ,Jim Beamet ha isztok akkor abból ne csak két felessel igyatok, erős pia, de vegyetek egy üveggel aztán elintézve. felesezni vodkával meg tequilával szokás inkább.
2012. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

kiszámoltam :

2 doboz sör: 4,5 gramm alkohol

két feles jim beam: 0,2 gramm

2012. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 doboszoli ***** válasza:
100%
Fuss neki még egyszer a számolásnak!D)
2012. febr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a számolás eléggé el lett b.szva:D na szóval a Jim beam 40%-os tehát két feles azaz 100ml 40ml alkoholt tartalmaz, 2 sör az 1000ml Ha a sör 4%-os akkor az is ugyanúgy 40ml-t tartalmaz, de általában egy jó sör ennél több 4.5-5% így azok 45-50ml-t tartalmaznak, tehát 2 sör egy kicsit ütősebb 2 feles Whiskynél, de van aki a sört annyival jobban bírja, hogy lehet a Whisky üti meg jobban egyénfüggő.
2012. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Phoney ***** válasza:
A két dzsimbím egyszerre.
2012. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 doboszoli ***** válasza:

Így helyes a számítás!

Az, hogy kinek melyik az "ütősebb" embere válogatja.

2012. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

attól függ milyen gyorsan iszom meg egymás után, de mindenképp a Jim.

Megiszok két sört, mondjuk fél óra alatt, egy óra mulva onnan tudom hogy ittam sört hogy tele a hólyagom, a Jimből iszok 2-őt, tegyük fel 15 perc alatt, azt jobban megérzem, mert tömény, legalábbis ez én vagyok...

sörből egy este volt hogy 10 is lement(nem estétől reggelig, hanem pl. 8-12-ig, és szinte alig lehetett meglátni, de dolt olyan is hogy ketten bevettünk 1 liter házit, kb. ugyan annyi idő alatt, akkor se volt gond, amber válogatja, meg helyzet

2012. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:DD bocsesz nem voltam józan amikor számoltam :D
2012. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!