Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok mondani olyan italokat...

Nagyi96 kérdése:

Tudtok mondani olyan italokat amik keverve vannak és finomak (de nem koktélok)? És elég szépen be lehet tőle rúgni =) Mit mivel érdemes keverni? (töményre gondolok)

Figyelt kérdés
Pl.: Vodka-narancs, pezsgő energiaital....vagy esetlek valami "kajaszerűséget" ilyenről is hallottam hogy vodkazselé vagy gumicukor vodkába áztatva :D
2012. febr. 19. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
vodka narancs, vodka citrom, whisky kóla, whisky gyömbér, tequila narancs, gin tonik, rum kóla, Energiaitalt eddig próbáltam sörrel, pezsgővel, whiskyvel, vodkával, Jägerrel, Martinival, mindegyikkel nagyon jó volt. Ha be szeretnél rúgni nagyon akkor még tudok 1-2 keményet mondani, de az nem olyan finom pl.: vodka+martini, vodka+sör, Vodka+pezsgő.
2012. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :DD
2012. febr. 21. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
cherry vodka! Naggyon finom :D
2012. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én kedvencem a vegyes pálesz + energiaital, hmmm... ;DD
2012. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

A vizet próbáltad már? Nagyon jó, és egésuséges....

De komolyan....annyira sajnállak, hogy neked ez kell a boldogsághoz, és hogy jól érezd magad, hogy jól bulizz.....

2012. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem vált be...:S a többieknek pedig köszi:D
2012. febr. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!