Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valaki segítsen légyszi! Hol...

Valaki segítsen légyszi! Hol van olyan hely Budapesten ahol biztosra kiadják a piákat (épphogy) 18 alatt?

Figyelt kérdés

Bulit szerveztem szombatra. Fontos tudni, hogy 2 hónap múlva töltöm a 18-at, és ezért kétségeim vannak még. Hol próbálkozzak be, ahol tutira sikerrel járok? Vagy már nincs mitől félnem, mert ,,elnéznék" a dolgot? Mindenesetre nagyon érdekelne tapasztalat alapján, mit ajánlanátok,hol vegyem?

(Amúgy lány vagyok, és szokták mondani ismerőseim, hogy nem lehet tudni, 22 évesnek is nézhetnek ha nem ismernek)-de így is kétségeim vannak, mert nem akarok ,,beégni", ha mégis kérnek személyit. Köszönöm a segítséget előre is!


2012. febr. 24. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2012. febr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
III. kerületben Kék Lyuk néven van egy hely. Semmit nem kérnek, a 14 évestől is megkérdezik hogy kész-e alkoholt.
2012. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgyértemh hogy nem kérnek diákot, stb.
2012. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár én Pécsen lakom úgyhogy nem tudok helyet mondani, de szerintem van bőven pesten is, ha a főnök van bent az kb. 90% hogy odaadja egyszer én is bementem tavaly nyáron 16 évesen 3 kisboltba, ahol még soha nem jártam, és 2-ben szó nélkül odaadták:) azóta is látogatom őket, egyszer egyikben nem a főnök volt bent és azt mondta hogy nem adhatja oda a sört, ha nem vagyok 18, erre a főnök rászólt, hogy adja oda, úgyis elrakom a táskámba:)

17/F

2012. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okésan ment minden, Tescoba sem kértek semmit, ezek szerint fölöslegesen izgultam, mert nem is feltételeznék, hogy 18 alatt lennék. És a buli is jól sikerült.
2012. febr. 26. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!