Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megromlik a Tequila az ablakba...

Megromlik a Tequila az ablakban 1 év 3,5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Vettem egy Tequilát még 2010 decemberében, de nem tároltam túl szakszerűen, kint volt az ablakban.


Most hétvégén terveztük meginni barátokkal, de nem tudom, hogy meg merjem-e kóstolni, megromlott-e.


Nagyon nem értek az italokhoz, annyit tudok, hogy a normál parafadugós bor megromlott volna, de erről semmit nem tudok, ezért örülnék egy kis segítségnek :)



2012. márc. 13. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom tűző napon volt. Én nem biztos hogy meginnám.
2012. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:

Valószínűleg semmi baja, és ha igen, akkor is max. az íze változott (ami egy alsó- és középkategóriás tequilánál eleve szar, szóval mindegy, sóval-citromal/fahéjjal-naranccsal ugyanolyan.)


A közép- és dél-amerikai párlatok egyébként is jól bírják a meleget, különben megszakadt volna a hagyományuk.

2012. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bontatlan volt akkor az alkoholtartalma benne van, az biztos. Ha csak ez a szempont akkor hajrá. :)
2012. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:
Őszintén, egy 49%-ban mezőgazdasági hulladékból cefrézett italban (itthon kapható tekilák 95%-a) mi szempont van még?:P
2012. márc. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy igazad van :DD
2012. márc. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a tequila egyből felbontás után megromlik add oda ,most csináltunk a spanokkal 1 piafeldolgozóüzemet

1 nap alatt feldolgozzuk a piát aztán visszakapod az üveget

2012. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!