Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudnám eladni 1968-as...

Hol tudnám eladni 1968-as tokaji aszumat?

Figyelt kérdés
állítólag kb. 100.000-t ér, de már a feléért odaadnám, de vaterán látom, hogy nem nagyon viszik az ilyen aukciókat, szóval ötletet várnék, hogy hol lehetne...
2009. jún. 12. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kincs van a kezedben 50ért nehogy oda add.Ha lenne ennyi pénzem és fan lennék én is megvenném,de sem pénzem sem olyan körü bor ismeretem nincs,hogy...pedig tanultam:)

Esetleg borlovagrendeknél érdeklődhetsz,vagy feladsz egy hirdetést a helyi újságban,hogy gyűjtőkne eladnád.Teszveszen tuti nem fogják megvenni...

2009. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Jelenleg az 1960-1970-1980-as évjáratú borkombinátos aszúkat ritkán másolják. Összesen egy palackkal találkoztunk, de az is nagyon kezdetleges volt. A borok eredete jól felismerhető. Általában kissé zavaros, világos kávé színű a bor, a palackokat belül kisebb nagyobb mértékben megfogta, egyszerű alumínium kapszulások és nagyon gyakori a műanyag dugó. Minden palackon van népköztársaság címeres ellenőrzőjegy. Ezek mérete és kialakítása időszakonként változott. Sokáig nem volt rajtuk dátum és a sorszámot is kézzel pecsételték rájuk. A borkombinátos aszúkat bátran vásárolhatjuk. Az interneten gyakran találkozhatnak velük. A borárveréseken is beszerezhetők, általában 10-20.000 Ft között. Kivételes esettekben ennél egy kicsit drágábban.


forras:vigbor.hu

2009. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!