Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkohol mergezes utan reggel,...

Alkohol mergezes utan reggel, milyen gyogyszert hasznaltok hogy kitudjatok valahogy menni a munkara?

Figyelt kérdés
29 vekony fiu eladokent dolgozik. Es van ugy hogy többet iszunk mint kell. Csak is az ivas utani javaslatok erdekelnek.
2012. márc. 22. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van benne annyi, hogy lefekvéskor igyon vizet, akkor azt tegye meg. Minél többet. Ha csak reggel kezeli a bajt, akkor zuhanyzás, rengeteg folyadék, egy magnum, egy algopirin. (cukor+folyadék. ez a legfontosabb.)
2012. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kaphatók: Panangin tabletta, Vitamin B komplex (vagy Milgamma N kapszula)és Silegon drazsé. Mindegyikből 1-2 szem, nagyon jó a másnaposságra és segít a májnak regenerálódni. A reggeli hideg sör kamu, ki kell bírni pár napot. Ha sűrűn rúgsz be, nagyon hamar látható nyomai lesznek.
2012. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, igen, sok-sok vizet kell inni!
2012. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sok vizet,citromos limonádét, egyél kovászos uborkát.Jól jöhet még egy nagyobb adag C vitamin, ami segít a májnak a lebontásban. Vegyél be egy kanál cukrot, egyél meg 1 banánt. Hogy a savasságot ellensúlyozd, igyál szódabikarbónás vizet. Ehetsz még kefirt nyers zöldséggel. Ha van hozzá gyomrod: zöldségleves,sok zöldséggel, savanyú ragu leves, vagy korhelyleves.
2012. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon jokat irtatok, de ez mind belém fért ugy 25 éves koromig. De most mar nem. Megprobaltam a citralginint, de nem jött be. És erösebbet nemadnak recept nelkül. Gyakran nem iszok, de akkor sokat.
2012. márc. 22. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Méress egy májenzimet akkor. Lehet h gond van a lebontásoddal. Akkor viszont nem kéne ész nélkül innod.
2012. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Megprobaltam a citralginint, de nem jött be. És erösebbet nemadnak recept nelkül."

Ez mi? Én voltam már másnapos, kórházban is kezeltek alkoholmérgezés gyanújával, de ilyenről még nem hallottam. Másnaposság esetén magnézium és káliumpótlásra van szükség, erre kiváló a Panangin. Különösen jó, ha koffeinmentes izotóniás (a sárga színű Watt) energiaitallal veszed be és egyébként is sok vizet iszol. Hányinger ellen B6 vitamin, mély légzések. Ha ez nem használ, akkor semmi! :D

2012. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!