Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan vehetnék Gösser citromo...

Hogyan vehetnék Gösser citromos sört, ha még nem vagyok 18?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Minek akarod a májadat rongálni?
2009. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem fognak adni üzletben is próbáld meg,gondolom nem egy rekeszzel akarsz venni...De azért csak mértékkel
2009. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Kisboltokba vagy megkérsz egy idősebb embert. Általában segíteni szoktak. Amúgy az vesse rá az első követ aki 18 éves kora elött nem vett alkoholt. Főleg sört...:DBár remélem nem 12 vagyxd Mer akkor nem mondtam semmit.
2009. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Ületen azt a pémnztárost büntetik 100 rugora kb, akit rajtkapnak h eladja,

De próbaszerencse.

Vagy kérd meg szülődet, idősebb ismerősöd, hogy kisérjen el, és vegye át, fizesse ki ő.

2009. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátóztam, kollégám pont beszopta a felügyelőket a kissráccal, ott helyben 100 ropi volt, le is vonta a főnök a fizujából...............igaz, kettő hét alatt megkereste.:D
2009. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
49%
Én már vettem,16 vagyok,igaz nem nekem kelett,mert én utálom az alkoholt! De apumnak vettem hármat négyet :D Senki nem szólt,lehet azért mert ismernek...és hogy sokat járok oda,de ha rásegítünk egy kicsit: pl beszélgetés telefonon ,hogy akkor mennyi kell neki,és modd a végén hogy szia apu,máris elhihető hogy oda kell,de én azt mondom hogy inkább neh vegyem citromos vagy akármilyen sört,vegyél inkább Cappy 100% gyümölcslevelet :D nem a korod miatt,hanem mert jobb :d
2009. jún. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
75%
vagy megvárod mig 18leszel!....nem véletlen nem adnak 18alatt alkoholt!... bár ez nem az én gondom,és ha meg akarod kostolni,és elég idős vagy hozzá akkor biztosan a szüleid is vesznek egyet neked!
2009. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
nyagyáruházak elött szaladgál párr szakattabb pali ha adsz nekik egy-kétszáz forintot akkor biztos vesznek neked, vagy megkérsz valakit, de az nem biztos hogy vesz neked, meg az is lehet hogy valami távoli ismerős azt akkor gáz van :D vagy ezek vagy kisbolt, vagy kocsmában, ott ha kinázel 15nek akkor adnak :D
2009. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ha bemész vmi non-stopba és akkor kérsz piát amikor senki sincs ott akkor odaadják. Esetleg megkérdezik, hogy nincs-e veled egy rendőr, de ennyi. Én először 13 évesen vettem piát. És simán odaadták a Jack Daniel's is, úgyhogy ilyen kis 2%-os piát is odaadnak. szerintem
2009. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

mit vagytok úgy oda a citromos gösser 1.4% alkoholos.. sztem ez majdnem olyan mint 1 üveg kóla:D

valami kis boltban simán kiadják

2010. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!