Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rossz pálinkánál mi okozza a...

Rossz pálinkánál mi okozza a technokolrapidos szagot?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a rossz vodkánál is így van, nem tudom mi okozza, de azt tudom, hogy az íze is hasonlít rá, és sokkal jobban be lehet tőle rúgni, én egyszer ittam, ilyen szar technokol szagú, és ízű vodkát, annyira nem is ittam sokat, és nagyon kemény kettőslátásom lett tőle, pedig normális vodkából sokkal több után se volt még ilyen. Ja és mikor kezdessz kijózanodni, akkor még a fejed is k*rvára fáj tőle, lehet, hogy használnak benne olyan anyagot, mint a ragasztóban, és azért ilyen, de hogy én többet nem iszok az biztos.
2012. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
Előpárlatos. Jellemző tünet, amikor azt hiszi a májsztró, hogy csak a rézelejét kell elvenni.
2012. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!