Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van valakinek tippje hogy mit...

Van valakinek tippje hogy mit kell csinálni hogy ne b. ak be annyira a piától? Csajjal leszek és nem akarok annyira beégni?

Figyelt kérdés
Nem akarok magam káóra inni,de viszont haverok is ott lesznek a bulin,és inni meg kell :DD

2012. ápr. 20. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyél is közben folyamatosan (ropit, chipset, szendvicset stb.), akkor lassabban szívódik fel.
2012. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igyál de ne sokat. Nem értem miért kell azért vedelni mert ott vannak a haverok
2012. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne igyál. Olyan nincs, hogy kell. Az nem haver, aki megszólja a másikat, ha nem iszik.
2012. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cselezd ki a haverokat! Vegyél magadnak például sima narancslevet, de nekik mondd azt, hogy vodka-narancs!
2012. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de mindig valahogy másképp hat az emberre a pia.valamikor rosszul van az ember hányingere van,néha meg hiába van beb**va az ember simán tud bulizni
2012. ápr. 20. 23:47
 6/9 anonim válasza:
A lényeg hogy egyél előtte meg közben is rágcsálj vmit ropit vagy csipszet akármit :D
2012. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A töményeket hanygold, és akkor a képszakadás kizárva:D Szerintem igyál csak sört, vagy esetleg kis bort, vagy pezsgőt, és egyél közbe, és ha hugyoznod kell, akkor ne nagyon tartsad vissza, mert azzal is távozik egy kicsi az alkoholból is.
2012. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már későn írok, de úgy hallottam, ha minden pohár pia után iszol 1 pohár vizet is, nem árt meg annyira. :D
2012. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Saját tapasztalat: Egyél előtte zsíros kaját (a töltött káposzta, vagy a zsíros kenyér megfelel), a zsír bevonatot képez a gyomorban és lassítja a felszívódást. Nálam ez annyira vált be, hogy másfél liter pálinkától sem feküdtem ki (63 kg vagyok és a pálinka sem az a lakossági 40%-os volt.)


Mások tapasztalata: jót tesz a cukor. Ha be vagy állva egy kicsit, egyél egy kanál kristálycukrot, elkezd csökkenni a véralkoholszinted. (Egy ismerősöm módszere, 40 éve alkoholista)

2012. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!