Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Furcsa hogy 16 éves létemre...

Furcsa hogy 16 éves létemre szeretem a finom italokat? Persze soha nem iszom részegre magam, az izéért szeretem őket. Elitélendő?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen az a fura, hogy nem ittad magad soha részegre. :D Najó, bocsi ez nagyon becsülendő dolog, csak vicceltem. :D:)
2012. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa, csak ritka. Igényes vagy és adsz a minőségre, szerintem ez mindenképp pozitív.
2012. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi rossz. Én kiskoromban nagyon szerettem belenyalni a tojáslikőrbe, a kevertbe ha még emlékeztek erre az italra, meg az ilyen finom likőrökbe. És nem lettem alkoholista. Nem is iszok mert nem bírom az alkoholt. De a minőségi dolgokat, mint egy jó vörösbor, martini stb. nem vetem meg.
2012. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:

A kulturált alkoholfogyasztás 16 évesen már inkább pozitív.


Viszont nem is egészen veszélytelen: nagyon-nagyon nehéz élesen elhatárolni az íze és a hatása okozta örömöt, mivel a kettő együtt jár, együtt ivódik beléd. Öntudatos emberek is sokszor beleestek már ebbe a csapdába, de ha odafigyelsz erre és őszinte vagy magaddal, akkor nem lesz baj.

2012. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aaaaapppppersze soha :P
2012. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a minőség a lényeg, hanem a mennyiség! Ezt ne feledd! :D
2012. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, és nem mondom, szeretem néha egy kicsit leinni magam, de én szívesebben kifizetek mondjuk 5-6 ezer forintot egy üveg Jack Daniels-ért, mint 2ezret egy ratyi noname Kanadai Whiskyért. És igaza van annak, aki azt írta, hogy inkább tisztelendő, ha a minőségre mész, nem a mennyiségre, mert én a saját baráti köröm alapján is meg tudom mondani, hogy a legtöbb fiatal nem a minőségre megy, utoljára is ratyi 2000Ft-os Whiskyt vedeltek, meg a legolcsóbb sört, és a legolcsóbb energiaitalt. Én meg Guiness és Dreher sört ittam, és bár a 3 Dreher + 1 Guiness árából vehettem volna 8 olcsó sört, de inkább megyek haza spiccesen minőségi italt fogyasztva, mint seggrészegen rossz szájszaggal szar piát vedelve.
2012. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát az én 15 éves unoka tesóm hányt a házi pálinkáról oszt elhányta magát.

Meg 4 éves másik uncsim ő meg egy pohár bólét ivott meg.

Semmi baj nem lenne szerintem.

2012. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!