Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Metaxa az jó pia? Férfinek.

Metaxa az jó pia? Férfinek.

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 10:55
 1/8 Phoney ***** válasza:
100%

Ha szereti a brandyt (köznyelvben: „konyakot”), akkor igen.


Alapvetően „férfias” ital, de a 40 alatti generáció egyre kevésbé szereti az olcsóbb (értsd 5-6000 Ft alatti) borpárlatokat. Én pl. a 3 és 5 csillagos Metaxát egyáltalán nem tudom élvezni.

2012. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése. De inkább az 5 csillagos verzióját vedd férfinak.
2012. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én pl sok fajta piát szerettem(ma már nem iszom :)),de a Metaxa akárhány csillagos, sosem volt a kedvencem.Ha már (egyik válaszoló említette) 4-5-6 ezret rá költenél és magyar pálinkában nem gondolkodsz, akkor minden képpen inkább valami jó skót whiskey-t ajánlok.Ha kevesebb pénzed van rá akkor az olcsóbb whiskey-k közül ott a Queen Margot.Elég olcsó és amellet meglepően jó minőségű.A LIDL forgalmazza előszeretettel(van ami náluk is jó).Mikor bevezették akciósan 990-ért is lehetett kapni aztán gyorsan felszaladt 3000Ft körülire.Hát igen "jó bornak nem kell cégér".
2012. máj. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:
100%
Na azért 7 csillagostól már több embernek ízlik, mint a vele egy árban kapható skót whiskyk...
2012. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Phoney-nek igaza van! A 7 csillagos jobb, mint a vele egy árban levő brandy. De 7csillag alatt nem az igazi! Csalódhatsz!!!
2012. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Nekem a 7 csillagos már túl édes lány létemre. Akkor már tényleg legyen whiskey.
2012. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vincze istván válasza:
100%
igen
2012. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony jó!NAgyon finom ital.Legalább is én szeretem.
2012. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!