Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy kell kinyitni a bort?

Hogy kell kinyitni a bort?

Figyelt kérdés
Fél órája próbálkozom dugóhúzóval de nem sikerül!!!!!!Belecsavartam és nem birom kihúzni? Mit csináljak? Segítsetek kérlek!!!
2009. jún. 24. 15:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Megőrülök!!! Egy mm-t nem moccan!!!! Már tiszta lila kezem meg piros!!!

Mindjárt kihajítom!!!!

2009. jún. 24. 16:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Fordisd egy kicsit fejjel lefelé, hogy a dugo megszivja magàt és utànna probàld meg! Ha nem megy akkor told bele a dugot! :) Utànna öntsd ki valamibe a bort és egy zacskoval szedd ki az üvegböl a dugot!
2009. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát jól csináltad, onnantól hogy belecsavartad, csak ki kell húzni, bár nem tudom milyen dugóhúzóval csinálod. Ha nagyon szorul akkor konyharuhával fogd meg a nyakát.

Próbáld meg esetleg hűtőbe tenni, hátha a hideg összehúzza a dugót, bár a parafa szerintem nem nagyon tágul alapból.

Jó fogyasztást!

2009. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vidd át az erős szomszéd sráchoz :)
2009. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ááhxD nekem egyszer egyik rokonom fúrógéppel nyitotta ki:D
2009. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Áh, hagytam a fenébe... majd ha lesz itthon férfi kibontja. :D


De köszi mkinek :)

2009. jún. 24. 18:31
 7/8 anonim válasza:
Már megoldottad de azért leirom: (én igy szoktam) vedd a2 lábod közé a borosüveget, tekerd a dugü közepébe a dugohuzot, húzd ki de közben csavard egyik oldalra a huzot.
2009. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

óóó egyszer ismerösel csocsoztunk és fel akartunk nyitni egy üveg bort de nem volt dugóhuzonk


ezért fogtuk leraktuk a csócsó egyik botjának a végéhez oszt rá döntötük a csócsót XD



mondanom se kell hogy nem csak hogy benyomta de egy csomo bort ki is nyomot a szönyegre...


anyámék örültek XD

2010. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!