Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy korsó sörtől be lehet rúgni?

Egy korsó sörtől be lehet rúgni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg azt fogunk kérni este, de nem szeretnék berúgni. Ha két-három óra alatt elkortyolgatom, akkor nem lesz gond ugye?

Enni is fogok előtte.


2012. máj. 11. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehogy kizavarjanak kocsmából.

Nem szeretik ha valaki órákig ül egy pohár mellett, és nem fogyaszt:)

Egyébként gondolom fiatal vagy.

Nagyon részeg biztosan nem leszel tőle.

De egy kicsit meg fogod érezni ha nem ittál még.

2012. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy kutatás kimutatta, hogy az is képes berúgni, aki alkoholmentes italt iszik (csak épp nem tud róla).

Ha arra gondolsz, hogy nem akarsz berúgni, és eszel előtte/közben, akkor nem leszel részeg ennyi sörtől.

2012. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle.

Ha eszel is közben és lassan iszod, legfeljebb kicsit álmosabb lehetsz, de más nem. Amúgy 2-3 óra alatt olyan lesz a sör, mint a pisi, jobban jársz, ha kérsz inkább 1-1 pohárral.

2012. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet a kocsmában üdítőt is inni. am becsíphetsz kicsit ha nem szoktál inni. Én évente 3-4 szer megiszom egy sört és lassan kortyolgatva is megszédít kicsit. Szilveszterkor is kölyökpezsgőt ittunk párommal
2012. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyébként volt olyan hogy napi 12 órát dolgoztam meg alig aludtam. Teljesen kikészített utána egy üveg sör :)

Szóval ne hulla fáradtan próbáld.

2012. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok csak nőként nem szeretnék berúgni :D
2012. máj. 11. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint.

Nem is baj.

Nem szeretem látni amikor 14-16 éves lányok fekszenek a vodkás üveg mellett a földön. Te ebből úgy látom kimaradtál :)

21/F

2012. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 11. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!