Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ebay monster rendelés?

Ebay monster rendelés?

Figyelt kérdés
VÉLETLENÜL! megrendeltem ebayrol egy monstert. és ma küldték az e-mail-t hogy 5500 forintot kéne fieztnem érte!Esetleg nem lehet valahogy visszamondani?

2012. máj. 16. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
mi az a monster? gondolom nem az energia ital kerül ennyibe (tudom, h szörnyet jelent, de valójában mi az?)
2012. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gondolom monster beats fülesre gondolsz.

Az van ilyenkor, hogy eBayen jelentkezz be, jobb felső sarokban lesz egy "My Ebay", ott pedig a "purchase history" ott látni fogod a megrenelt terméket, ott pedig kattints a "contact seller"-re, és vele közöld, hogy legyen szíves törölni a megrendelést. És akkor majd ha törli, te kapsz egy megerősítést, és neked is törölnöd kell, és le kell írnid hogy miért törlöd (ilyenkor írd azt hogy "my fault", mert akkor az eladónak nem kell kifizetnie fölöslegesen a hirdetési jutalékokat)

2012. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A monster energia italra gondoltam, de köszönöm!
2012. máj. 16. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
5500 egy italért! jáááááj!
2012. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam!
2012. máj. 16. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Talán meg kellett volna nézni, hogy mennyi a posta!!! Kis köccsög!!! :D

Remélem beperel!

2012. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:Már rég volt, és nem lett belőle semmi.Egyébként meg ment egy rohadt nagy minusz, te sz@rházi!:)
2012. jún. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!