Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az gáz ha valaki nem bírja...

Az gáz ha valaki nem bírja annyira a piát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 20:31
 1/10 anonim válasza:
76%
Gáznak nem gáz. De veszélyes lehet, és gáz szituációk adódhatnak belőle. Haverom 45kg körül van, 155cm magas kb (fiú). Egyszer jött velünk inni, gyorsan ledöntötte az üveg bort, hogy hasson is valamit és ne csak kicsit érezze a hatását. Hát meg is érezte rendesen, a teszkóparkolóba elkezdte lerángatnia magáról a ruhát, hogy neki sz*rnia kell. Hányta le a ruháját, úgy kellett hazacipelnem szerencsétlent busszal a szomszédvárosba. Tehát röviden és tömören nem gáz, de ha nem bírod, soha ne dönts le egyszerre sokat, vagy nagyobb alkoholtartalmú italokat, mert iszonyat cinkesen fogsz viselkedni.
2012. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Tudni kell alkalmazkodni hozzá.

Egyébként olcsóbban kijön az ember szóval előny is.

2012. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a baj ott kezdődik, ha valaki alapból nem normális! :)
2012. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Phoney ***** válasza:
100%

A májad is tovább él:P

Viccet félretéve, nem gáz, aki szerint az, azzal ne állj szóba. Nem kötelező annyit inni, mint a többiek. Ha ugyanolyan részegek vagytok, akkor tökmindegy.

2012. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy inkább szerencsés vagy, megiszol egy üveg bort, vagy 2 deci vodkát és már berúgtál nem kell több ezer forintot költened piára. Én is elég jól bírom mondjuk vagyok is 90kg. Egyik haverom több mint 100kg és még határozottan jól is bírja, ha jó minőségű töményet iszik legalább 4-5 ezret el kell költsön amíg úgy jó hangulata lesz.
2012. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
annál azért picivel több kell :D
2012. máj. 19. 13:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha meg annál több kell, akkor annyira azért nem bírod szarul, ismerek olyat aki ha éhgyomorra iszik 2 sörtől is elhányja magát.
2012. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi számit nem annyirának. én 16 évesen is és most is akármikor beállok 1000ft-ból. de megiszok 2-3 sört és tök kellemesen lazán érzem magam.
2012. máj. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
örülj neki hogy nem bíród az italt!!Egyáltalán minek kell ezt tesztelgetni??Nem attól kell hogy jól érezd marad!Én sem iszom de mindig jól érzem magam ha egy buliba keveredem!!És általában én vagyok a középpontban!!!
2012. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gyulusss válasza:
Szerintem az gáz, hogy ez kérdésként egyáltalán felmerül valaki fejében. Persze, hogy nem gáz!
2012. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!