Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodkás gumicukor? Tapasztalat?

Vodkás gumicukor? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Próbáltad már? Ízlett? Hogy Csináltad?
2012. máj. 21. 12:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
50%

csináltunk már a barátaimmal,de nekem nem ízlett...egy tálba beletettük a gumicukrot,vodkát öntöttünk rá és úgy hagytuk,úgy 1 órára

igazából nem sok értelme van, ha inni akarok iszok, ha nem akkor nem...ez a köztes megoldás nálam nem nyerő, nem is éreztem meg az alkoholt így

2012. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csak 1 órára raktátok be? Ezen az oldalon azt írja h napokig kell, hogy megszívja magát... :O

[link]

2012. máj. 21. 12:19
 3/15 anonim ***** válasza:
fuuuuuuuuuuuuuuuj. én is "ittam" már így de fuj. eléggé rossz íze volt, még rosszabb mintha magába innám. mi gilisztákkal csináltuk, de fujfujfuj. soha többet.
2012. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én gumimacival akarom csinálni, és royal vodkával.

Úgy gondoltam, hogy zárható fedelű tálba rakom a gumimacikat, és feltöltöm vodkával addig, hogy ellepje..

Néha megforgatom.. és 4-5 nap után szerintem jó lenne.. Mit gondoltok? Így jó lesz?

2012. máj. 21. 13:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm a legutóbbi házibulijában csinált ilyet, 4-5 órát állt a gumimaci a vodkában, és a végére már csak színes, alkoholszagú trutyi maradt belőle. Semmivel sem jobb, mintha vodkát innál - sőt! Szóval, ha gumimacit akarsz enni, egyél, ha vodkát akarsz inni, igyál, de a kettőt keverni szerintem teljesen felesleges.
2012. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De akkor nem maradt egybe a gumimaci? Mert én úgy szeretném, hogy egybe maradjon, mint itt:

[link]

Mert én is buliba akarom csinálni... Csak, hogy legyen valami újdonság is..

2012. máj. 21. 13:49
 7/15 Phoney ***** válasza:

Hát először is, a Royal vodka nem jobb a jelenlegi Tesco gazdaságos vodkánál, csak lényegesen drágább.


[Háttérinfo: ma már van olyan törvény, hogy a vodkára rá kell írni az alapanyagot, ha nem gabonából vagy burgonyából készült. A burgonyának rossz a kihozatala, ezért ha egy VODKÁnak címkézett italra „finomszesz” van írva összetevőként, az kb. 95%-ban szűrt gabonaszeszt jelent.]


Az áztatást úgy csináld, hogy megnőjenek a macik, de ne máljanak szét. Igazából baromság az egész, inkább keverd tömény szörppel a vodkát 1:1 arányban, azon alig érezni az alkoholt és finom is.

2012. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Erre az van írva, hogy gabonaszesz...

[link]

2012. máj. 21. 16:17
 9/15 A kérdező kommentje:
Én eddig úgy tudtam, hogy a Royal az egy márkás vodka..
2012. máj. 21. 16:18
 10/15 Phoney ***** válasza:

A Royal gabonaszeszből van, de ettől még nem jobb a mostanni tesco vodkánál, ami szintén gabonaszeszből van. (Egész pontosan mindkettő aktívszénen szűrt gabona-finomszesz.)


A Royal bizony nem számít minőségi vodkának. Minőségi vodka a Russian Standard, Finlandia, Stolichnaya, Absolut, stb... persze a vodkában az a jó, hogy nagyon olcsón is lehet belőle tisztát csinálni, pl a magyar Siberia vodka, kb. 1700 Ft/7 dl.

2012. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!