Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől lehet ez? Menjek el...

Mitől lehet ez? Menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Buli után szokott zsibbadni jobb oldalt a bordáim körül és ha nem tévedek ott a májam van. Kicsit hasonló mintha izomlázam lenne, olyan zsibbadós tompa érzés, de 1-2 nap múlva el szokott múlni. Nem vagyok olyan nagy ivó, a tömény italt inkább mellőzöm. Igazából csak sört (és) vagy bort szoktam inni. Másnaposságtól nagyon tudok szenvedni, de igazából ez a tompa fájás jobban aggaszt. Szerintetek mi bajom lehet? 21/F
2012. máj. 24. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az epéddel lehet valami gond.
2012. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj orvoshoz. Az epe a bordák alatt fáj és nem múlik ek csak úgy. Tudom. Volt epehólyag gyulladásom.
2012. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy epeköved van, de simán csak puffadás is lehet, vagy sérv. Szóval menj orvoshoz.
2012. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!