Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a kedvenc alkoholos italotok?

Mi a kedvenc alkoholos italotok?

Figyelt kérdés

(Ha koktél, akkor írjátok le, mi van benne... stb)

2. whisky-t választanál kólával, vagy vodkát sprite-tal? Miért?

kort, és nemet is, ha lehetne (:

köszönöm!


2012. jún. 1. 21:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

édes/muskotály pezsgő a kedvencem és a Baley's

Koktélból meg a pina colada,szeerintem tudod mi van benne :)

Sajnos vagy nem sajnos,utálom az alkoholnak az ízét ezért szeretem ezeket! Ilyen vodka,whisky,pálinka nem tudom meginni egyáltalán..

2012. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Jager, Boroskóla.

Whisky-t még nem ittam, szóval azt, mert kipróbálnám. :D Bár nem vagyok nagy ivó.

19/L

2012. jún. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jägermeister a kedvenc. Én a Whisky-kólát választanám, mert a Whisky jobb mint a vodka, bár ha az ár is számít, akkor a vodka-sprite jobban megéri, mert a vodkák azért olcsóbbak általában. Vodkát kipróbálhatod fantával is, az még jobb.

17/F

2012. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Vörösboros kóla jéggel,citromkarikával.Tiniként vodka 100% narancslével,jégkockával.

Whiskey-t ittam már kólával,de nem jött be.Vodka sprite:nem próbáltam.

35/N

2012. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nahát, én rendkívül rugalmas vagyok ilyen téren... :D sör, az egy alap dolog, főleg nyáron... :D Kedvenc, hát persze a női karamellás likőr, aztán a Rubin(Kőnig-pincés borlikőr, ez is elég nőies..), capirinha(ami fogalmam sincs, miből van, először 13évesen ittam). De bármi csúszik: vodka, rum, fehér és vörösborok... amit nem, az a pálinka... azt nem veszi be a gyomrom.
2012. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Whisky.. Vagy kólával vagy tisztán.
2012. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Fütyulös, jéger,házi pálinka,
2012. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 moslekosvodor válasza:

Gyakorisági sorrend:

1. sör

2. bor (üveges fehér)

3. Unicum (Szilvás, Next, Sima)

4. Pálinka (Meggy, Körte, Barack, Szilva)

5. Fehér rum + sprite

Nagyon ritka (kb évente 1x-2x): pezsgő (édes), cinzano + kóla (fura lehet de nekem tetszik az íze nagyon)

2012. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
SÖR
2012. dec. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 ¡Converse! 182 ***** válasza:
Whisky , pálinka a kedvenc de sörből fogy a leggtöbb. Evan wiliams a kedvenc amerikai whiskym de a kanadait is szeretem . Whisky kolához a balantimes- t szoktam használni 100% hogy minden kocsmában van..
2013. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!