Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik szerinted a legjobb...

Melyik szerinted a legjobb MAGYAR Sör?

Figyelt kérdés
Szavazás indul!
2012. jún. 4. 10:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
egyertelmuen a soproni! :)
2012. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Még mindig a Soproni vezet. Kőbányai senki?? Az öt aranydiplomájával?

Nem gondoltam hogy a Soproni ennyire közkedvelt. Legközelebb nagyobb figyelemmel kortyolgatom.

Lengyeleknél mindennapos a málnás sör. Finom! Annyi csak hogy az akármilyen sör alá(túl jót nem érdemes)töltesz málnaszörpöt ízlés szerint. Hektoszám isszák.

2012. jún. 5. 12:06
 23/42 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy azért vezet a Soproni, meg a Borsodi, mert nem Duna-vízből készül, mint a Kőbányai meg a Dréher. Az Arany Ászok meg talán Tisza-víz?

A Dréhert meg a Kőbányait inkább csak a pestiek szeretik, mivel a legtöbb helyen ezt csapolják!

2012. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

A Borsodival az az egy problémám van, hogy nem tudom mit keres benne E adalék. Amúgy jó ízű sör, talán épp ezért. De a Sopronira szavazok.

Találtam a spájzban málna szörpöt, és sör is van már itthon, szóval tudjátok mit iszok ma este :-DDDDD

2012. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
arany ászokat is a dréher gyártja. csapolt kőbányait, meg alig kapni valahol, de kocsmában még üvegeset se nagyon. mindenhol a savanyú ászok van...
2012. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Az Arany Ászokat nem kedvelem, nekem túl keserű:/ Ugyanígy vagyok a Kőbányaival és a Borsodival. Ezért is szoktam csak Sopronit venni, legyen az sima, vagy ízesített (az új körtés nekem pl nagyon bejön).

Más magyar sört nem is szoktam inni, inkább Heineken.

2012. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
kedves utolsó az itthon kapható heinekent is ugyanott gyártják mint a sopronit :)
2012. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
A Soproni és a Dreher közt túl nagy ízbeli különbséget nem érzek, de inkább a Dreherre szavazok mert az erősebb.
2012. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

KŐBÁNYAI!!!


[link]

2012. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
kőbányai világos,borsodi poló.
2012. jún. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!