Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha fülbe csöpögtünk alkoholos...

Bruno11 kérdése:

Ha fülbe csöpögtünk alkoholos italt akkor berúghatunk? Úgy egyből eljut az agyba?

Figyelt kérdés
Pálinkát, vodkát, ilyenre gondoltam

2012. jún. 10. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez is olyan hülyeség mint az hogy a diannáscukrut feldugod magadnak és beletöröd és be fogsz baszni.
2012. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon rossz ötlet fülbe alkoholt csöpögtetni! Feltéve, ha szeretnél még hallani...

Persze lehet, hogy a te "agyadnak" már mindegy.

2012. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Embernél nem tudom, hogy működik-e, de régen a vásárokban az eladó lovak fülébe csöpögtettek pálinkát, és attól jámborak voltak a vásár ideje alatt.

nem haraptak, nem rúgtak, csak berúgtak....:))

Dörzsölt lókupecek bőszen szaglászták is a lovak fülét,hogy nincs-e esetleg jó kis kisüsti szaga.

2012. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kamu! Tényleg berúg tőle az ember. Én nem, de 1 bnőm megcsinálta. Fültisztítót mártott vodkába és be a fülbe. Alig ivott mellette 1-2 felest és úgy beb*szott, h alig bírt felállni...
2012. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ember, mindent a maga helyére! A spórolás miatt akarod, akkor ne igyál, ha kevés már nem elég. Egyébként működik, de kérdezz meg egy fül-orr gégészt is!!!
2012. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Azért hat, mert a nyálkahártyááról egyenesen fel tud szívódni az alkohol, és nem kerül be az emésztőrendszerbe.
2012. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) úgy döntöttem nem fogok kiapprobálni nem éri meg, hülyeség. Nem kockáztatok.
2012. jún. 11. 02:21
 8/10 Phoney ***** válasza:
A nyálkahártyáról nagyon lassan szívódik fel az alkohol. Lehet, hogy a lovak megilletődnek az érzéstől, hogy szeszt öntöttek a fülükbe (nem túl kellemes), meg egyeseknél (főleg tizenéveseknél) működik mint placebo, de ami onnan a véráramba kerül, az nem elég semmire.
2012. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Óh, hát én is csak legendaként hallottam vagy olvastam a lóvásárokról szóló történetet, hogy, ha túl szelídnek tűnt a paci, akkor a fülét szaglászták...

amúgy én sem gondolom, hogy az egyéb testnyílásokon bejutatot alkohol jobban hatna:)) valszeg ez is, olyan mese, mint a lókupecoké.

egyszer egy rosszul nyelt nagy korty pezsgő az orromon jött vissza (már bocs) de hát az valami borzalmas volt,levegőt sem kaptam hirtelen, azt hittem ott halok meg.

Aki piál, azzal minden megeshet:D

2012. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*bejuttatott...
2012. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!