Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha valaki túl sok alkoholt...

Ha valaki túl sok alkoholt (sör, vodka, whisky, bor, stb. ) iszik egyszerre akkor meghalhat? Nem feltétlenül keverve, csak iszik mint a gödény.

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 11:49
1 2
 1/12 Phoney ***** válasza:
79%
Pár éve így halt meg egy vodkaivóverseny győztese. Az alkoholmérgezés nem játék.
2012. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mostanában is meghalt egy vodkaivóverseny győztese megivott 1.5 liter vodkát, és hazafelé meghalt. Persze hogy meglehet halni, egy átlag ember belehal, ha a véralkoholszintje meghaladja az 5 ezreléket, de akkor is meghalhat, ha 4-4.5 közötti, hogyha senki nem találja meg, mert akkor már eszméletlen vagy, és 3-4 órával az eszméletvesztés után beáll a halál. De ha vigyázol arra, hogy töményeket nem iszol húzóra, akkor és hogy amikor hánytál nem iszol tovább, akkor egy kemény másnaposságon kívül nem lehet nagyobb gondod.
2012. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöm úgy halt meg, h részegen elindult haza, a haverjai meg engedték, h egyedül menjen. Nem ért el hazáig, mert a sok alkohol miatt a saját hányásába fulladt bele...
2012. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Igen meg fog halni! Be kell menni a kórházba és kimossák a gyomrából de sietni kell vele 1/2 napot sem lehet vele várni.
2012. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem úgy értem, hogy részegen megfőtt, elütötték stb, hanem magától a sok piától meg lehet-e halni
2012. jún. 18. 13:56
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdezem, hogy mennyi alkoholt kel rövid idő alatt meginni ahhoz hogy meghalljon valaki kb
2012. jún. 18. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:

meghaljon*


testömegtől függően kb

40-50 kilós 7 deci körül már esetleg max 1 liter

60-70 kilós 9 deci körül már esetleg max 1,3 liter

80-100 kilós 1 liter felett , de 1,5 liter felé nem nagyon megy

100 kilós plusz ember pl 150 kiló biztos sokat de ez véglet és aki ennyi kilós inkább eszik mint iszik

2012. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na én 90kg vagyok, vagyis én elvileg meg kéne igyak 1 liter tiszta alkoholt ahhoz hogy meghaljak nem hinném, az 2.5 liter rövid ital, ha csak fél litret lenyomok rövid idő alatt már akkor széthányom magam, ha egy litret meginnék, abba már belehalnék szerintem, de az csak 400ml tisztaszesz.
2012. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jó de mondjuk ha az ember megiszik 1 liter bort nem hal meg én se haltam meg pedig bevedeltem már annyit egyhuzamban 70 kg vagyok
2012. jún. 18. 19:03
 10/12 A kérdező kommentje:

sztem az kevés, 1 liter vodka mondjuk nem hiszem hogy meghal tőle az ember


hát sokan bevedelnek több üveg sört mégse halnak meg a tabis borról meg a sima borról nem is beszélve

2012. jún. 18. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!