Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan fiú még aki nem...

Van olyan fiú még aki nem szereti a sör ízét?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen nem ízlik, túl keserű. Inkább bor és pálinka kedvelő vagyok. Sokan kicsit furcsának tartják ezt a dolgot... 18/F
2012. jún. 23. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én se szeretem.de a bort se meg semmilyen alkoholos italt se.19/F


egyszer ittam Jägermeister az bejött de nem kaptam rá;)

2012. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ki nem allhatom a sort, eletemben otszor ha ittam.


A feher (buza) sort me'g le tudom gyurni, de a szoke / barna sort utalom.


31/F

2012. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
attól függ. amit a nép kizárólagos sörként lát mint aranyászok meg borsodi, azoktól ne is várj semmit. vannak belga sörök, meg mindenféle finomságok, amik megnyalják a szád szélét rendesen. a belga sör semmihez sem hasonlítható. www.venenum.hu nézd meg. egyébként, egyre többen vannak akik nem szeretik a sört, mert csak a pezsgőt nyomasság enerdzitallal.a bor és a pálinka meg nagyon jó énis szeretem őket :)
2012. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi köze a férfivá váláshoz a sörivás?
2012. jún. 23. 11:35
 5/12 Phoney ***** válasza:

Van ilyen, de közülük a legtöbben nem jutottak el a minőségi sörökig, hanem kiábrándultak az ismertebb „munkássöröknél”.


Egyébként sem minden sör keserű. Ha zavar, hogy kilógsz a sorból, próbálj ki egy búzasört (csak ne a Borsodiét!), most már sok helyen tartanak azt is, az egyáltalán nem keserű.

2012. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én mondjuk szeretem, de van olyan haverom, aki se a sört se a pálinkát nem szereti, csak részegen issza meg őket, mert akkor már úgyis mindegy neki, hogy mit iszik.
2012. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vannak akiknek bármelyik sörben megérzik a keserűt.

Ha az apa szereti a sört akkor nagy valószínűséggel a gyerek is fogja. Én speciel imádom, érzem hogy kesernyés, de utána teljesen kiédesedik. Nem kell nekem jobb sör a Borsodinál, ha már ez is jó, minek jobb?

De az biztos, hogy ha választani kellene a sör és bor között akkor a bor. Bort a magyarnak. Sörért csak a német fizet! Kinek mi a nemzeti itala :)

2012. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én. Alig van amit megiszok. A jó házi likőr, az édes fehérbor, meg a martiniből némelyik. Esetleg HP, de mértékkel.
2012. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En se sorozni szoktam... Beulok igy nyaron egy kellemes hely teraszara, a rak se kivanja a sort. Rendelek egy uveg rose-t, egy kancsó buborékos vizet es azt iszom, mint nyari udito. Nekem nem kell mas.
2012. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A haverom nem szereti a sört, csak az ízesítettet. Én szeretem a sört is, de inkább vörösbor!
2012. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!