Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy üveg Maritni-tól be tud...

Egy üveg Maritni-tól be tud rugni két fő?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Be, ha nem vagytok hozzászokva az alkoholhoz.
2012. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Be.
2012. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ezen jót nevettem(a szép "emlékek" miatt). Nem vagyok rá büszke, de az egyik barátnőmmel az érettségi bankettünkön jól berúgtunk. Pedig az egész úgy kezdődött, hogy ,,csak egy üveg Martini, nem erős ital..." na persze :D
2012. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
nekem egyedül kevés lenne... szóvsl NEM!
2012. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem nem. legalábbis én egyedül rúgok be egy üveg martinitól.
2012. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg egyedül csak nevetek mindenen...de már az pozitív! Szóval inni jó. Nem kicsit. Nagyon :-)
2012. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt én is furcsálom, hogy a vermutok nem olyan erős italok, mégis tavaly egy fél liter Angellitől eléggé berúgtam, jó mondjuk akkor még tapasztalatlan ivó voltam, érdekes hogy fél litertől sikerült, mert abban annyi alkohol van mint 2 deci vodkába, attól meg még akkor sem rúgtam be. Most már egy üveg Martinitól se rúgnék be annyira, de 1 litertől már igen. Egyébként ha tapasztalatlan ivók vagytok, márpedig a kérdésből az jön le, akkor ha nem is rúgtok be olyan nagyon, de eléggé jól érezhetitek magatokat ketten 1 üvegtől.
2012. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mint a szél :D tavaly unokatesómat meg az egyik barátnőjét kellett kísérgetnem egy sulibuliban, úgy berúgtak, hogy állni alig bírtak
2012. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Éjgyomorra igyátok és akkor igen. Egyébiránt nem hiszem.
2012. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!